Wyślij zapytanie
22... telefon

Piorunowskie Wesele Rowdal

Piorunów 9, Piorunów, Mazowieckie,

W pobliżu: Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Pruszków, Warszawa , Ożarów Mazowiecki, Holendry Mazowieckie, Piastów, Teresin, Milanówek, Julinek, Truskaw

22... telefon
Wyświetleń: 840


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Piorunowskie Wesele Rowdal

Przyjęcia w Domu Weselnym w Piorunowie odbywają się już od wielu lat. Cały ten czas dążymy do stworzenia niepowtarzalnej i stylowej atmosfery. Nasz Dom Weselny powstał na terenie ponad wiekowego gospodarstwa. Położony na 5 ha terenu malowniczo pięknej dzikiej i ogrodowej przyrody w Piorunowie k/Błonia, w odległości niespełna 30 km od Warszawy.

Piorunowskie Wesele "Rowdal" zapewnia wspaniałą oprawę Państwa chrzcin i komunii. Jego wszechstronność sprawia, że jest idealnym wyborem dla każdej formy uroczystości. Nasz obiekt zachowuje swój pierwotny staropolski urok i charakter, zapewniając jednocześnie nowoczesne udogodnienia, tworząc wspaniałą atmosferę.

Ten ukryty skarb jest spokojną i kameralną przystanią dla wesel, komunii, zabaw sylwestrowych itp. Jest w stanie pomieścić uroczystości do 200 osób (wesela), jak też kilka mniejszych (komunie). Oferujemy dla Państwa idealną scenerię na wesela i przyjęcia, w czasie których możemy zaspokoić wiele specyficznych wymagań. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piorunów, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Eleganckie Chrzciny

Powrót