Wyślij zapytanie
667... telefon

Ostoja Słowianka Brzyście

Brzyście 35, Gawłuszowice, Podkarpackie,

W pobliżu: Mielec, Nowa Dęba, Tarnobrzeg, Połaniec, Baranów Sandomierski, Klimontów, Majdan Królewski, Padew Narodowa

667... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 173


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ostoja Słowianka Brzyście - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Co nas wyróżnia spośród innych? Przede wszystkim tradycja. Jeśli dodamy do tego profesjonalną obsługę i znakomitą kuchnię, to powstanie całkiem miła atmosfera i niepowtarzalny klimat. Zależy nam, aby nasi goście czuli się u nas swobodnie i swojsko. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, chrzciny, komunie, stypy, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze, ale również imprez integracyjnych, firmowych, czy zwykłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie sale, które idealnie nadają się do biesiadowania. Jedna z nich to sala bankietowa, klimatyzowana, która podzielona jest na dwie części. Pierwsza to przestrzeń do konsumpcji, z kolei druga to przestrzeń taneczna. Karczma myśliwska również jest klimatyzowana i podzielona na dwie części. Miejsce to ma staropolski wystrój, gdzie przeważa drewno. Znajdują się tu liczne trofea myśliwskie. Posiadamy również altanę biesiadną, która jest obiektem półotwartym. Znajdują się tam stoły z ławkami, ale też przestrzeń do tańców oraz palenisko, na którym samodzielnie można przygotować sobie potrawy z grilla.

Imprezy okolicznościowe Mielec - Ostoja Słowianka zaprasza!

W naszej gospodzie odbyło się już ponad 1700 imprez. Ta liczba mówi sama za siebie. Przez te wszystkie lata, odkąd prowadzimy lokal, zebraliśmy spore doświadczenie, jeśli chodzi o organizację różnorodnych uroczystości. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i sprawić, aby dany dzień, czy dana impreza, były dla nich wyjątkowo spędzonym czasem. A jak mawia stare, polskie przysłowie, przez żołądek do serca. Dbamy o całą oprawę uroczystości u nas organizowanych, również o jedzenie. Od nas nikt nie wyjdzie głodny. Mianowicie posiadamy swoją własną cukiernię – Słodka Słowianka. To stąd pochodzą wszelakie słodkości, w tym ciasta, torty, ciasteczka i wiele innych. Jednak to jeszcze nie wszystko. Otóż mamy też własną piekarnię – Z Pieca Słowiańskie. Nie da się ukryć, że pieczywo jest nieodzownym elementem każdej biesiady. Jeśli więc zależy Tobie na jego dobrej jakości, świeżości i naturalności, nie będziesz zawiedziony. Ponadto wyroby z naszej Masarni Słowiańska Chatka pojawiły się na niejednym weselu. To idealne rozwiązanie dla miłośników mięsa!

Komunie

Przyjęcie komunijne to ważne wydarzenie dla rodziców jak i dla dzieci. Nasza Ostoja zapewnia Państwu doskonałą obsługę i jedzenie oraz dobrą zabawę dla dzieci – korzystających z placu zabaw czy boisk sportowych.

Chrzciny

Zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego to dla wielu rodziców coraz większe wyzwanie, dlatego gwarantujemy Państwu, że sprawimy, aby ta uroczystość była idealna.

  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

M Martyna 2024-04-19 13:46:04

Ocena: 5

Najlepszy lokal na każde przyjęcie! Nasze wesele odbyło się w Karczmie- klimat przepiękny, wystarczy delikatna dekoracja i jest magia! Jedzenie 10/10! Obsługa, kontakt z Pania Manager 10/10! Polecam każdemu! Mogłabym jeszcze raz przeżyć tą noc w tym wspaniałym miejscu :)

Tagi: Gawłuszowice, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Rustykalne miejsca, Eleganckie Chrzciny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót