Wyślij zapytanie
531... telefon

Ogrody Event Place

Ul. Małachowskiego 9, Sosnowiec, Śląskie,

W pobliżu: Będzin, Bytom , Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza , Katowice, Ruda Śląska , Jaworzno, Siemianowice Śląskie

531... telefon
Wyświetleń: 676


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Ogrody Event Place

Całoroczna przestrzeń eventowa w zabytkowej kamienicy.

Oferujemy profesjonalną organizację chrzcin, komunii, wesela, przyjęcia ślubnego, eventu w niepowtarzalnym miejscu w Sosnowcu w Ogrodach. To nowe, tajemnicze wnętrze pełne egzotycznej zieleni, bajkowe i klimatyczne. W przestrzeni ponad 500 m którą możemy dowolnie zaadoptować do Państwa potrzeb znajduje się 13 m bar, widokowy taras o powierzchni 120 m wypełniony egzotycznymi roślinami. Dzięki szerokim możliwościom adaptacyjnym jesteśmy w stanie przygotować imprezę w każdym stylu industrial, boho, vintage.

Dysponujemy również profesjonalną kuchnią w której smak potraw jest wyjątkowy, wyrafinowany i sprawia, że jest to niezapomniana uczta smaków. Gwarantujemy, ze znajdziecie u nas wybitne dania serwowane z charakterem. Zaprosimy Was w podróż przez różne kulinarne zakątki świata, a nasze aromatyczne potrawy rozbudzą najbardziej pożądane zmysły. Maksymalna liczba osób 150.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sosnowiec, Obiekty, Sale bankietowe, Industrialne hotele, restauracje, Rustykalne miejsca, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Zabytkowe miejsca

Powrót