Wyślij zapytanie
539... telefon

Inna Bajka Miejsce Spotkań

Aleja Sikorskiego 9b, Warszawa , Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa Mokotów

539... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1107


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 40

Inna Bajka Miejsce Spotkań - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


"Inna Bajka" to połączenie kawiarni (na parterze) oraz sali zabaw/sali eventowej na piętrze. W kawiarni na dole znajduje się również kącik dziecięcy dla najmłodszych. Na piętrze mieszczą się dwie sale: sala zabaw z basenem w kulkami, gdzie dobrze sprawdzają się przyjęcia okolicznościowe (do ok. 40 osób) z udziałem dzieci oraz kameralna sala multimedialna na przyjęcia do ok. 15 osób. Sala multimedialna jest wyposażona w nagłośnienie soundbar z funkcją łączności bluetooth (możliwość połączenia z telefonem podczas imprezy), a także rzutnik i projektor - co może zostać wykorzystane podczas jubileuszu lub imprezy rodzinnej np. do prezentacji zdjęć i filmów dla gości.

Oferta gastronomiczna jest skonstruowana zarówno pod pełne przyjęcia okolicznościowe, jak i bardziej spontaniczne spotkania. Można miksować poszczególne komponenty z oferty, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb gości i danej imprezy. Propozycje mogą zaczynać się od pizzy, makaronów, pierogów czy tart wytrawnych skończywszy na tradycyjnej kuchni polskiej, która doskonale sprawdza się na tradycyjnych przyjęciach, np. mięsa panierowane, duszone lub pieczone podawane z ziemniakami w różnej formie, a także bukietem surówek.

Lokal posiada również koncesję na alkohol. Mamy wyselekcjonowaną propozycję win, a także klasyczne piwa. W ofercie znajdują się też lody rzemieślnicze.

Mamy swoich animatorów, którzy mogą zadbać o komfort najmłodszych gości, przygotować zabawy i różne formy rozrywki.

Na życzenie przygotowujemy zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowane dekoracje i ścianki dekoracyjne. Dysponujemy oświetleniem fotograficznym, które użyczamy do zdjęć przy przygotowanych dekoracjach.

Możemy również zaproponować profesjonalną sesję zdjęciową, która urozmaici każdą rodzinną imprezę.

  • Kącik dla dzieci
  • Sala na wyłączność
  • Bawialnia

Lokalizacja

Wasze opinie

A ANIA 2023-11-18 18:40:00

Ocena: 5

Wspaniałe miejsce, pyszne jedzenie, super zabawa dla maluszków i większych dzieci. Bardzo mi się tam podobało. Byłam tam z rodziną już wiele razy i znajomym polecam.

M Marta 2023-08-04 12:12:17

Ocena: 5

Cudowne, bajeczne miejsce, nasze dzieciaki je kochają nie tylko na codzień, ale i na przyjęcia ❤️

Tagi: Warszawa , Obiekty, Sale bankietowe, Sala z bawialnią na chrzciny i komunie, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót