Wyślij zapytanie
721... telefon

Gościniec Klimontów

Armii Krajowej 6, Klimontów, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Opatów, Tarnobrzeg, Sandomierz

721... telefon
Wyświetleń: 320


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Gościniec Klimontów

Przyjęcia z pasją i zaangażowaniem to nasza specjalność. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku przebudową obiektu na wzgórzu klimontowa z którego rozpościera się wspaniała panorama doliny koprzywianki . Rezydencjalny charakter gościńca dodaje wyjątkowego charakteru każdemu przyjęciu. Nazwa lokalu nawiązuje do długiego traktu będącego bezpośrednim połączeniem z drogą krajową nr.9

Na terenie posesji znajduje się obszerny parking dla naszych gości oraz plac zabaw dla najmłodszych uczestników uroczystości. W lokalu znajdują się dwie odrębne sale -konsumpcyjna i taneczna, dzięki czemu możecie państwo decydować jak głośno może być w trakcie przyjęcia. Obie sale udostępniane są tylko na jedno wesele, nie ma więc możliwości ,aby w lokalu odbywały się dwa wesela jednocześnie.

W ciągu kilku lat stworzyliśmy doskonały zespół kelnerów ,kucharzy i dostawców. Nasze dania przygotowane są wedle tradycyjnych receptur z wykorzystaniem wysokogatunkowych składników . Wybierając menu sami państwo decydujecie o wyborze dań , jednak zawsze można liczyć na pomoc z naszej strony.

Z każdym rokiem śledzimy nowe trendy ,dekoracyjne i wprowadzamy w życie pomysły i marzenia naszych gości. Kwiaty świece i dyskretne akcenty zdobią zawsze nasze stoły .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Klimontów, Obiekty, Sale bankietowe

Powrót