Wyślij zapytanie
666... telefon

EWENTA

Warszawa , Mazowieckie,

W pobliżu: Katowice, Kielce, Łódź, Lublin, Radom, Rzeszów

666... telefon
Wyświetleń: 2909


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 70 do 250

EWENTA

Nasza firma oferuje kompleksowy wynajem wyposażenia na różnego rodzaju wydarzenia. Świadczymy profesjonalne usługi wynajmu mebli eventowych oraz wynajem hal namiotowych na imprezy w plenerze, pikniki, szkolenia, konferencje, bankiety, prezentacje, pokazy, spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe takie jak wesela, jubileusze itp. Działamy na terenie całej Polski, m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów, Radom, Lublin, Łódź, Wrocław.

Posiadamy własny bardzo szeroki asortyment, w który wchodzi wynajem hal namiotowych, namiotów bankietowych, wypożyczalnia mebli eventowych i mebli bankietowych. Dodatkowo posiadamy także własne nagrzewnice, sprzęt do projekcji i nagłaśniający, a także dekoracje światłem. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować różnego typu imprezy i wydarzenia bez konieczności podnajmowania podwykonawców. Nasza wypożyczalnia hal namiotowych i mebli eventowych jest mobilna i działa przez cały rok. Posiadamy własny transport dzięki czemu zawsze na czas i w dowolne miejsce wskazane przez klienta przywozimy zamówiony sprzęt i wyposażenie. Wynajem oprócz transportu obejmuje także montaż i demontaż.

Oferowanie przez nas różnej wielkości hale namiotowe i namioty bankietowe dają nieograniczone możliwości organizacji imprez na zewnątrz.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Namiot

Lokalizacja

Wasze opinie

M Martyna 2020-10-22 07:05:56

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Jedzenie bardzo smaczne i nie ma opcji, żeby czegoś zabrakło. Obsługa bardzo miła! Gwarantowana udana impreza! Byliśmy na kilku imprezach w tym lokalu i zawsze wszyscy wychodzili zadowoleni😁 POLECAM!

Tagi: Warszawa , Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w namiocie, Eleganckie Chrzciny

Powrót