Wyślij zapytanie
602... telefon

Dwór Ordynata

Romualda Traugutta 5, Stalowa Wola, Podkarpackie,

W pobliżu: Nisko, Tarnobrzeg, Sandomierz, Rudnik nad Sanem

602... telefon
Wyświetleń: 358


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dwór Ordynata

Dwór Ordynata do złudzenia przypomina zabytek, chociaż wybudowany został zaledwie 8 lat temu.Budynek, jak i aranżacja jego wnętrz, jest udanym kompromisem między klasyką i nowoczesnością. Tworząc swój wymarzony dwór, jego właściciel kierował się prawdą, że prawdziwej sztuki nie da się ograniczyć regułami czasu, ekonomii i dostępnych technologii.

Budynek ma ok. 1400 m2 powierzchni całkowitej na pięciu kondygnacjach. Podziemna część (ok. 700 m2) została przeznaczona pod działalność gastronomiczną. Znajduje się tam przestronna i klimatyzowana sala balowa o pow. 320 m2, a także nowocześnie wyposażona kuchnia oraz winiarnia.

Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Dworze Ordynata, stwarza możliwości realizacji własnej wizji uroczystości weselnych, rodzinnych i spotkań firmowych. Mistrz kuchni przygotuje na Państwa życzenie dania sięgające do tradycji kuchni polskiej i międzynarodowej.

Oprawa estetyczna i muzyczna jest zawsze uzgadniana z Klientem, a zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości. Dwór Ordynata jest ostoją dobrego smaku i eleganckiego goszczenia się z nutką tradycji, a wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość, mistrzostwo detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których później chętnie się powraca.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stalowa Wola, Obiekty, Sale bankietowe

Powrót