Wyślij zapytanie
602... telefon

Dom Weselny i Hotel Dworek

ul. Rzeszowska 16, Kolbuszowa, Podkarpackie,

W pobliżu: Mielec, Nowa Dęba, Rzeszów, Chorzelów, Komorów

602... telefon
Wyświetleń: 2535


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 260

Dom Weselny i Hotel Dworek

Dworek oferuje kompleksową organizację wszystkich rodzajów przyjęć okolicznościowych. Uroczystość przygotowujemy z wielką przyjemnością i szczególną starannością, dbając o każdy szczegół. Nasze zalety to przestronna sala, mogąca jednorazowo pomieścić nawet 260 gości, wygodny parking oraz dogodny dojazd. Standardem są klimatyzowane wnętrza oraz kadra zaangażowanych i doświadczonych pracowników.

Pracownicy Dworku służą pomocą i udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, aranżacji i wystroju sali, wyboru kompozycji kwiatowych czy doboru odpowiedniej oprawy muzycznej. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt u nas był kojarzony
z rzetelnym, miłym oraz profesjonalnym podejściem do Klienta.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas spośród wielu lokali w okolicy? Oferujemy niezapomniane przyjęcia, których cena przestaje być problemem, a najważniejsza staje się dobra zabawa i wspomnienia, które zostaną na lata.

Przyjęcia komunijne

I Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie zarówno w życiu dziecka jak i jego rodziców.
Na ten wyjątkowy dzień czekają z niecierpliwością przez kilka miesięcy. Wymaga on jednak wielu przygotowań, zarówno pod względem duchowym jak i organizacyjnym. Uroczystość I Komunii Świętej jest bowiem ważnym, a przede wszystkim niepowtarzalnym świętem i wymaga naprawdę uroczystej oprawy.

Zastanawiacie się czy zorganizować przyjęcie w domu czy w lokalu?

Organizacja imprezy w naszej restauracji będzie dla Państwa o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem. Jako rodzice możecie w pełni cieszyć się uroczystością i być naprawdę blisko dziecka, zająć się wyłącznie nim.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie niezbędne do obsługi tak ważnego przyjęcia. Ich głównym zadaniem jest dopilnowanie każdego szczegółu, w związku z czym doskonale wiedzą, na jakie rzeczy zwrócić uwagę.

Chrzciny

Kompleksowo organizujemy spotkania rodzinne – z okazji Sakramentu Chrztu i innych uroczystości w gronie bliskich. Zapewniamy pełną realizację spotkania – Państwo musicie jedynie określić na co w tym szczególnym dniu Wy i Wasi bliscy macie ochotę. Realizujemy pełną gamę przekąsek zimnych i ciepłych, dań gorących, zup, deserów i owoców.

Decydując się na organizację przyjęcia w Dworku, Państwa praca ogranicza się jedynie do wskazania daty, godziny, ilości gości oraz uzgodnienia menu.

Dla Państwa wygody możemy między innymi przygotować:

  • dekorację stolików oraz dekorację kwiatową;
  • dekorację krzeseł;
  • zabawy plastyczne dla dzieci z animatorką;
  • menu dziecięce

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Teren zamknięty

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jadwiga 2020-03-05 15:32:20

Ocena: 5

Organizowaliśmy w Dworku w 2018 roku komunie syna w sali bankietowej, w 2019 chrzciny córki i teraz w 2020 organizujemy kolejną komunie córki. Obsługa, jedzenie i lokal na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam

E Ewelina 2019-10-08 10:54:37

Ocena: 5

Organizowałam tam przyjęcie z okazji chrzcin mojej córki. Wszystko wspaniale przygotowali. Piękna sala, wspaniała obsługa, a jedzenie po prostu palce lizać. Jak najbardziej polecam

Tagi: Kolbuszowa, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Rustykalne miejsca, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Chrzciny, komunie na tarasie

Powrót