Wyślij zapytanie
600... telefon

Wiszące Ogrody nad Narwią

ul. Rynek 21, Nowogród, Podlaskie,

600... telefon
Wyświetleń: 537


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 140

Wiszące Ogrody nad Narwią

Restauracja Wiszące Ogrody Nad Narwią to wyjątkowe miejsce powstałe z przekazywanej w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie pasji do gotowania, jedzenia i biesiadowania. Spośród wielu innych restauracji odróżnia ją to, iż przy jej tworzeniu wyszliśmy z założenia, że spożywanie posiłków nie powinno być jedynie ucztą dla podniebienia, ale także cieszyć pozostałe zmysły. W czym bardzo pomaga nam położenie w Nowogrodzie, na malowniczej skarpie, z której rozpościera się widok na pełną zieleni dolinę dwóch rzek.

Przyjęcia okolicznościowe, aby każda okazja pozostała w pamięci

Chyba każdy prędzej czy później trafia na moment w życiu swoim lub swoich najbliższych, któremu chciałby nadać odpowiednią oprawę. Każda taka uroczystość, niezależnie czy świętujemy chrzciny dziecka, czy też żegnamy tych, którzy od nas odchodzą podczas stypy, powinna mieć odpowiednią oprawę, dostosowaną zarówno do okoliczności, jak i gości, których w tym celu zapraszamy.

Niezależnie od tego, co organizujemy, wspólnym mianownikiem takich uroczystości zawsze będzie odpowiednio przygotowane przyjęcie okolicznościowe. A że zwykle jego samodzielne przygotowanie pochłania sporo środków i przede wszystkim czasu, wolimy zaprosić swoich zacnych gości w progi doświadczonej w organizacji przyjęć restauracji. Alternatywną opcją, jeśli dysponujemy odpowiednią przestrzenią, pozostaje zawsze catering.

Na każdy etap życia

Patrząc z perspektywy rodzimej tradycji, pierwszym przyjęciem okolicznościowym w życiu większości z nas są chrzciny, obchodzone podobnie, niezależnie od miejsca przyjścia na świat dziecka. Czy to Łomża, Ostrołęka, czy Nowogród, w każdym miejscu po zakończeniu kościelnych uroczystości zaprasza się rodziców chrzestnych i innych gości na uroczysty obiad, a często także i kolację. Podobnie rzecz ma się, gdy w życiu młodego człowieka nadchodzi kolejny kościelny sakrament: pierwsza komunia święta. Nierzadko młodszym dzieciom wyprawia się też przyjęcia urodzinowe, gdzie wszystko dostosowujemy do potrzeb najmłodszych gości, a jeśli pora i aura sprzyja, to zwykle najlepiej będzie zamienić je w rodzinne pikniki.

W miarę, kiedy dorastamy, przychodzi czas na przyjęcia z okazji wydarzeń w życiu osobistym, takich jak zaręczyny, czy wreszcie ślub i towarzyszące mu nieodzownie wesele. Spośród licznych okazji to chyba ono zwykle ma być tym najbardziej niezapomnianym wieczorem oraz pełną wrażeń i dobrej zabawy nocą, która długo utkwi w pamięci zaproszonych, a przez małżonków będzie wspominana do końca życia. A skoro ślub, to potem i rocznice, zwłaszcza te okrągłe, warto uświetnić w formie odpowiedniego obiadu, czy uroczystej kolacji.

Na końcu listy zawsze pozostaną stypy, niezmiennie związane z pożegnaniem tych którzy dopiero co od nas odeszli. Po zakończeniu obrzędów pogrzebowych zwykle przybyłych na nie zaprasza się na obiad, podczas którego wspomina się pożegnanych właśnie bliskich.

Momenty warte przyjęcia

Niejednokrotnie to podczas stypy nachodzi nas refleksja, że krótkie życie w istocie składa się z chwil, a wiele z nich warto przeżyć tak, aby odpowiednio uświetnione zapadały na długo w pamięć. Okazji, aby zaprosić bliskich, znajomych a także współpracowników na okolicznościowe przyjęcie przecież nie brak: czy będą to kolacje z ukochaną osobą, sylwestrowe czy też wydawane z innych okazji bale lub potańcówki. Ważne, aby odpowiednio dobrane miejsce, panująca w nim atmosfera oraz to, co się w nim serwuje, zawsze było w stanie ukontentować przybyłych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowogród, Obiekty, Restauracje, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny

Powrót