Wyślij zapytanie
530... telefon

The Park Enjoy Your Life

3 Maja 57, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie,

W pobliżu: Pruszków, Żyrardów, Nadarzyn, Milanówek

530... telefon
Wyświetleń: 1615


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

The Park Enjoy Your Life

Nowa Restauracja w Grodzisku Mazowieckim. Usytuowana w budynku Mediateki doskonale wpisuje się charakterem wnętrz, a także kuchnią w otaczające ją park, plac zabaw oraz wydarzenia kulturalne. Kuchnia polsko-włoska okraszona autorskimi koktajlami.

Jesteśmy grupą miłośników dobrej kuchni i pysznych koktajli. Z pasją tworzyliśmy i dalej tworzymy różne koncepty gastronomiczne w Warszawie ale i nie tylko. Patrząc jak wspaniałym i perspektywicznym miastem jest Grodzisk Mazowiecki zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji właśnie tutaj. Otoczenie drzew, wspaniałej przyrody, a także klimat jaki panuje wokół Mediateki i Parku im. Skarbków skierował nas właśnie w to miejsce.

The PARK - to miejsce stworzone dla ludzi chcących cieszyć się życiem. Zarówno rodzin z dziećmi jak i dla seniorów, dla miłośników pizzy ale i dla koneserów pieczonej kaczki w towarzystwie Chianti. Już niedługo poznacie nasz zespół, naszą kuchnię, a my poznamy Was! Wprost nie możemy się doczekać :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Plac zabaw
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Grodzisk Mazowiecki, Obiekty, Restauracje, Restauracje włoskie Warszawa, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny

Powrót