Wyślij zapytanie
32... telefon

Smaq Food & Wine

ul. Wojewódzka 12, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Bytom , Chorzów, Dąbrowa Górnicza , Gliwice, Mikołów, Ruda Śląska , Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Katowice Śródmieście

32... telefon
Wyświetleń: 1506


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

SmaQ Food & Wine

W hotelu znajduje się nowoczesna Restauracja SmaQ, która ze względu na swoją lokalizację w centrum miasta, stanowi idealne miejsce zarówno dla Gości hotelowych, turystów jak i mieszkańców Katowic.

Wszystkie nasze potrawy przygotowane są z produktów najwyższej jakość. Szef Kuchni – Arkadiusz Gawron, proponuje Państwu bogate menu, w którym znaleźć można między innymi potrawy typowe dla tradycyjnej kuchni śląskiej. Codziennie rano zapraszamy na śniadania w formie bogatego bufetu. Okresowo dostępne są także wkładki sezonowe, które nawiązują do aktualnych trendów kulinarnych. Całość propozycji uzupełnia mini menu stworzone specjalnie z myślą o dzieciach.

Wystrój restauracji cechuje połączenie prostoty, elegancji i nowoczesności. Ogromne okna, zapewniają dopływ światła dziennego, co idealnie współgra z jasną kolorystyką wnętrza. Aranżację przestrzeni dopełnia lobby bar, który stanowi przytulne miejsce do relaksu przy książce, gazecie lub telewizorze.

W 2018 roku Restauracja SmaQ uzyskała certyfikat Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”, który potwierdza jej specjalizację w przygotowaniu tradycyjnych śląskich potraw.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Obiekty, Restauracje

Powrót