Wyślij zapytanie
34... telefon

Sala Weselna Amorek

ul. Bohaterów Katynia 116, Częstochowa, Śląskie,

W pobliżu: Kłobuck , Olsztyn, Blachownia, Mstów

34... telefon
Wyświetleń: 1897


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 130

Sala Weselna Amorek

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesela, przyjęcia komunijne, po chrzcielne, urodzinowe (osiemnastki, 40-tki, 50-tki itd.), rocznicowe, wieczory panieńskie, kawalerskie, studniówki, półmetki, bankiety, konsolacje (stypy).

Sala weselna Amorek może ugościć do 130 osób jednocześnie, dysponując dwoma klimatyzowanymi salami konsumpcyjnymi, patio oraz dużym parkingiem o obiegu zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym. Otoczenie lokalu stanowi wspaniały aranż do pięknych sesji fotograficznych na łonie natury. Posiadamy bardzo szerokie propozycje WŁASNEJ KUCHNI, począwszy od wspaniałych staropolskich tradycyjnych potraw, wiejskich stołów, dań z własnej wędzarni i grila, aż po kuchnie wszystkich krajów świata.

Ustalamy również indywidualne menu dla osób będących wegetarianami. Każda nawet najdrobniejsza przystawka wychodząca na stół Państwa przyjęcia stanie się małym dziełem sztuki, udekorowana owocami i warzywami przez osobę zajmującą się w naszej firmie carvingiem,tworząc raj nie tylko dla podniebienia, ale i oka. Możemy zapewnić również fachową obsługę barmana, który wyczaruje i poda wspaniałe drinki i aperitify.

Wedle Państwa życzeń udekorujemy stoły florystycznie, dobierając również klimatyczne i stylowe oświetlenie, oraz odpowiednią kolorystykę zależnie od rodzaju imprezy. W swojej ofercie posiadamy również animacje dla dzieci, którymi podczas trwania przyjęcia zajmie się kompetentna osoba, zapieniając dobra zabawę, co stanowi duże udogodnienie dla rodziców.

Dysponujemy również pokojami gościnnymi, a jeden z nich pozostaje do dyspozycji Państwa podczas trwania przyjęcia jako jeden z naszych gratisów. Jeśli złożą Państwo zapotrzebowanie zajmiemy się wszystkim łącznie z doborem stroju, wizażu, samochodu, bądź dorożki, oprawy muzycznej, oraz artystycznej w miejscu ślubu, a także transportem gości.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Częstochowa, Obiekty, Restauracje

Powrót