Wyślij zapytanie
32... telefon

Restauracja Warszawska

Modrzejowska 3, Sosnowiec, Śląskie,

W pobliżu: Będzin, Chorzów, Dąbrowa Górnicza , Katowice, Mysłowice, Siemanowcie Śląskie, Jaworzno

32... telefon
Wyświetleń: 3887


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Restauracja Warszawska

Restauracja mieści się w podziemiach Hotelu Centrum Sosnowiec. Ciekawie wkomponowana w zabytkowy układ kamienicy, nawiązuje wystrojem do okresu międzywojennego, który był czasem rozkwitu życia kulturalnego w Zagłębiu. Ściany z naturalnej cegły, zachowanej z lat trzydziestych, elegancko wyściełane krzesła i tematyczne zdjęcia z epoki, tworzą wyjątkowy klimat z lat 20.

Estetyka wnętrza współgra z ucztą zmysłów. Modne, sezonowe produkty, w sposób niebanalny, przeplatają się z akcentami regionalnymi, a finezja smaku, kunszt i pasja wyczuwalne są w każdym daniu. Karta dań zmienia się sezonowo. Szef Kuchni Bartłomiej Kornacki poleca zarówno dania nietypowe, zaskakujące połączeniem smaków i oryginalnymi składnikami, jak i potrawy tradycyjne.

Restauracja Warszawska to także idealne miejsce na spotkania z bliskimi. Niepowtarzalny klimat miejsca oraz wsparcie obsługi, czynią ją idealną na przyjęcia rodzinne, okolicznościowe i jubileusze.

Ofertę Restauracji Warszawskiej wzbogaca menu śniadań. Polecamy je nie tylko Gościom Hotelu, ale także organizujemy śniadania biznesowe oparte na indywidualnym zamówieniu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

B Bartosz 2019-08-01 12:24:27

Ocena: 5

W pełni polecam tą restaurację.Pysznie i pięknie.

Tagi: Sosnowiec, Obiekty, Restauracje, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót