Wyślij zapytanie
32... telefon

Restauracja Piast

Dmowskiego 27, Sosnowiec, Śląskie,

W pobliżu: Będzin, Chorzów, Dąbrowa Górnicza , Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie

32... telefon
Wyświetleń: 643


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Restauracja Piast

W plan miasta Sosnowiec restauracja Piast wpisała się w 1990 roku. Ponad dwudziestoletnia praktyka w świadczeniu usług gastronomicznych na docenianym przez naszych gości wysokim poziomie sprawia, iż z podejmowanych zobowiązań wywiązujemy się profesjonalnie, terminowo i w 100 procentach.

Organizujemy komunie, chrzciny, przyjęcia, jubileusze, wesela, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Specjalizujemy się w kuchni polskiej i staropolskiej. Serwujemy dania i wyroby własnej produkcji, przygotowywane na miejscu, w restauracji. Do sporządzania kulinarnych majstersztyków, wypełniających menu, wykorzystujemy jedynie naturalne produkty. Dla wyjątkowego smaku potraw i z uwagi na zdrowie naszych gości, nie stosujemy konserwantów ani żadnych sztucznych ulepszaczy.

Na specjały naszej kuchni zapraszamy do estetycznych i klimatyzowanych wnętrz restauracji Piast codziennie od południa. Oferujemy także możliwość zaopatrzenia cateringowego organizowanych przez Państwa imprez, z dostawą i obsługą. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości wyprawienia w naszym lokalu dowolnej uroczystości. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, organizujemy niezapomniane i wyjątkowo smaczne chrzciny, komunie, wesela, bankiety i imprezy okolicznościowe. Sosnowiec z apetytem konsumuje od wielu lat efekty powierzanych nam przedsięwzięć.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Namiot
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sosnowiec, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne

Powrót