Wyślij zapytanie
13... telefon

Restauracja Naftaya

ul. Lwowska 21, Krosno, Podkarpackie,

W pobliżu: Jasło, Iwonicz-Zdrój, Rymanów

13... telefon
Wyświetleń: 1825


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Restauracja Naftaya

Restauracja Naftaya jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc na kulinarnej mapie Podkarpacia. Zachwyci tych wszystkich, którzy na równi stawiają kulinarne uniesienia smaku i niepowtarzalną atmosferę odwiedzanego lokalu.

Restauracja Naftaya to idealne miejsce na romantyczną kolację czy rodzinny obiad. Aromatyczna kawa, znakomite desery i szeroki wybór alkoholi, umilą Państwu czas spędzony w przyjemnej atmosferze.

Szef kuchni proponuje szeroką ofertę dań kuchni miedzynarodowej i regionalnej, do których polecamy wyselekcjonowany wybór win z różnych regionów świata.

Restauracja Naftaya to najlepsze miejsce dla spotkań biznesowych. Niepowtarzalny klimat, nowoczesna aranżacja, doskonałe jedzenie i profesjonalna obsługa gwarantują powodzenie wszystkich rozmów i negocjacji. W Restauracji organizujemy konferencje, szkolenia, bankiety i spotkania firmowe.

Restauracjia Naftaya to również wyjątkowe miejsce na organizację imprez okolicznościowych.  Urodzin, imieniny, jubileusze, a także przyjęcia z okazji Chrztu Świętego, I Komunii Świętej czy rocznicy Ślubu na długo pozostaną w Pamięci naszych Gości. Zapewniamy najlepszą oprawę tych wyjątkowych wydarzeń.

Zaletą Restauracji jest dostęp do tarasu, na którym można rozkoszować się smakiem serwowanych potraw na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krosno, Obiekty, Restauracje

Powrót