Wyślij zapytanie
71... telefon

Restauracja La Maddalena

ul. Pomorska 1, Wrocław, Dolnośląskie,

71... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1201


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 60

Restauracja La Maddalena

W naszej restauracji bazujemy na produktach od bliskich nam hodowców, których jakość znamy i cenimy. Jeśli w karcie znajdą Państwa składniki spoza naszego najbliższego sąsiedztwa, to tylko takie, które w bardzo krótkim czasie potrafimy przywozić świeże. Jednym z najważniejszych elementów naszej restauracji są właśnie dostawcy.

W naszej kuchni przygotowujemy dania tylko z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Nie stosujemy żadnych gotowych półproduktów. Dlatego mogą się Państwo cieszyć tymi doskonałymi i niepowtarzalnymi smakami i mieć pewność co do jakości potraw serwowanych w naszej Restauracji.

Dzięki przytulnemu i eleganckiemu wnętrzu, oraz doskonałej kuchni La Maddalena jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, degustacji win, przyjęć okolicznościowych czy bankietów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

J Justyna Brańska 2019-02-11 13:54:50

Ocena: 5

Niedawno organizowaliśmy tu chrzciny naszej córeczki. Wspaniała i profesjonalna obsługa, przemiła atmosfera, przepyszne jedzenie: tak w kilku słowach możemy opisać restaurację. Wielkie dzięki, jesteśmy oczarowani. Życzymy wielu sukcesów i samych zadowolonych gości :)

Tagi: Wrocław, Obiekty, Restauracje, Hotele, restauracje nad wodą, Eleganckie Chrzciny

Powrót