Wyślij zapytanie
690... telefon

Restauracja La Cantina Katowice

ul. Trzech Stawów 22, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Bytom , Chorzów, Dąbrowa Górnicza , Gliwice, Mikołów, Ruda Śląska , Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Katowice os. Paderewskiego - Muchowiec

690... telefon
Wyświetleń: 2411


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Restauracja La Cantina Katowice

Drodzy Goście, zapraszamy Was do odkrywania niezwykłego klimatu kuchni śródziemnomorskiej podawanej w wyjątkowy, autorski i niepowtarzalny sposób w Restauracji La Cantina. Swoją kulinarną pasją dzielimy się z Wami już od 18 lat. Nasze potrawy są kwintesencją południowego smaku, są rajem dla zmysłów: różnorodne, lekkie i zdrowe.

Nasze dania zawsze przygotowujemy od podstaw, ze skrupulatnie wyselekcjonowanych, najświeższych składników: mięs, ryb, makaronów, serów, warzyw i owoców, ozdobionych aromatem ziół i bogatym smakiem przypraw. Restauracja La Cantina słynie również z bogatego bukietu znakomitych win, importowanych z krajów basenu Morza Śródziemnego.

Niezwykły klimat naszej Restauracji podkreśla jej lokalizacja, w samym sercu katowickiej enklawy zieleni, wypoczynku i rekreacji – Dolinie Trzech Stawów. To sprawia, że La Cantina jest idealnym miejscem do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, wymarzonym celem do organizacji uroczystości okolicznościowych i spotkań biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny

Powrót