Wyślij zapytanie
17... telefon

Restauracja Karczma Chłopska

Jasielska 68, Czudec, Podkarpackie,

W pobliżu: Boguchwała, Rzeszów, Strzyżów, Pstrągowa

17... telefon
Wyświetleń: 2199


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 100

Restauracja Karczma Chłopska

Komunia Święta

Dla dzieci, rodziców i najbliższej rodziny I Komunia Święta to ważna uroczystość. Warto skupić się w tym dniu na naszych dzieciach i towarzyszyć im w tym doniosłym momeńcie. Zachęcamy wszystkich rodziców będących i czytających w tym momeńcie naszą stronę internetową do oddania tej imprezy w nasze ręce, abyście mogli Państwo w pełni towarzyszyć dziecku w pierwszej drodze do Eucharystii.

Karczma Chłopska to wyjątkowe miejsce na przyjęcie dla rodziny, gdzie można w tym dniu cieszyć się tą chwilą. Aranżacja wnętrza oraz ciekawy ogród to miejsce gdzie dzień ten można uwiecznić grono rodzinne zapomoca aparatu fotograficznego.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę oraz doradztwo w kwestii doboru menu. Uwzględniamy szczególne życzenia odnośnie kuchni czy też samej obsługi imprezy.

Wyjątkowa kuchnia oparta na menu kuchni staropolskiej i jej recepturach napewno zostanie mile zapamiętana przez gości. Prosimy o kontakt w sprawie takich uroczystości, z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania.

Chrzciny

Dzień chrztu świętego to ważny dzień w życiu nowego członka rodziny i dla całej rodziny. Zapraszamy Państwa do zorganizowania takiego spotkania w naszej karczmie. Warto zadbać o to aby uroczystość ta miała specjalną oprawę. Staramy się aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi w Karczmie Chłopskiej. Dostosujemy menu do Państwa życzeń i sugestii, pomagamy w doborze dań, dzielimy się doświadczeniem oraz podpowiadamy sprawdzone rozwiązania.

Profesjonalna kuchnia oraz obsługa zapewni Państwu imprezę na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji tego typu przyjęć w dniu tym będziecie mogli się Państwo skupić na emocjach i najważniejszym bohaterze tego dnia, nie troszcząc się o inne sprawy. Natomiast swojski klimat karczmy pozwoli aby impreza była długo zapamiętana przez gości.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji chrztu świętego w naszej Karczmie Chłopskiej i zadawania dodatkowych pytań, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Czudec, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem

Powrót