Wyślij zapytanie
32... telefon

Restauracja i Hotel Rycerski

Będzińska 53, Czeladź, Śląskie,

W pobliżu: Będzin, Chorzów, Dąbrowa Górnicza , Katowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie

32... telefon
Wyświetleń: 728


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 100

Restauracja i Hotel Rycerski

Miejsce dla ludzi ciekawych dobrego smaku, komfortu i niezapomnianego stylu… Lokal znajduje  się przy drodze krajowej DK 94 Kraków - Wrocław  w odległości 15 kilometrów  od Katowic, co sprzyja organizacji spotkań rodzinnych, biznesowych oraz ułatwia  wykorzystanie wolnego czasu na poznawanie uroków Zagłębia Dąbrowskiego.

Zarówno styl jak i architektura wnętrz nawiązuje do średniowiecza i rycerskości, a nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo. To w naszym lokalu spotkały się przeszłość i teraźniejszość, aby jak najbardziej komfortowo przyjąć każdego Gościa.

Oferujemy szeroką gamę polskich i staropolskich potraw, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wytrawnych smakoszy. Dysponujemy pięcioma przestronnymi i stylowymi salami: Rycerska (restauracyjna, dla osób niepalących), Biesiadna (weselna, dla niepalących), Myśliwska (dla niepalących), Winiarnia (dla niepalących) oraz Konferencyjna.

Oferujemy również 26 pokoi w tym 1 apartament. Nasz hotel jest idealnym miejscem dla strudzonych przybyszów, pozwala odkryć komfort w eleganckim stylu. Przestronne wnętrza, jasne i delikatne kolory pomogą w udanym wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Czeladź, Obiekty, Restauracje, Industrialne hotele, restauracje, Rustykalne miejsca, Komunia z noclegiem

Powrót