Wyślij zapytanie
536... telefon

Restauracja Art Cafe

Sandomierska 1, Stalowa Wola, Podkarpackie,

W pobliżu: Nisko, Tarnobrzeg, Sandomierz, Rudnik nad Sanem

536... telefon
Wyświetleń: 351


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 45

Restauracja Art Cafe

Restauracja Art Cafe ma zaszczyt zaprosić Państwa do wyjątkowych wnętrz osiemnastowiecznego Pałacu Lubomirskich - obecnie siedziby Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli.

Restauracja Art Cafe to niebanalne wnętrze, piękne spokojne otoczenie i kulturalna atmosfera, które uatrakcyjnią każdą imprezę i pomogą Państwu poczuć się wyjątkowo.

Restauracja jest do dyspozycji każdego, kto planuje organizację imprez prywatnych, socjalnych czy biznesowych. Wnętrze restauracji Art Cafe zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić maksymalną satysfakcję estetyczną i praktyczną naszym gościom. Nowoczesny design, skontrastowany z atmosferą wiekowego budynku, tworzy jedyną w swoim rodzaju inspirującą kombinację. Dwie sale, uzupełnione muzealnym ogrodem, stanowią integralną całość.

Ponadto pałacowy ogród może stać się idealnym miejscem do zorganizowania niebanalnych zaślubin, a sale restauracyjne doskonałym miejscem na przyjęcie weselne. Dysponujemy dwiema salami restauracyjnymi: Amfiladą mieszczącą 45 osób i Salą Rzeźb, która pomieści 30 osób. Do dyspozycji gości w sezonie letnim otwieramy także skąpany w zieleni pałacowego parku ogródek kawiarniany z widokiem na galerię rzeźb.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stalowa Wola, Obiekty, Restauracje

Powrót