Wyślij zapytanie
534... telefon

Pałac w Pstrokoniach

Pstrokonie 89, Pstrokonie, Łódzkie,

W pobliżu: Sieradz, Zduńska Wola

534... telefon
Wyświetleń: 3350


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 50

Pałac w Pstrokoniach

Przyjęcia w naszych gustownie odrestaurowanych wnętrzach, to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie jeśli chcesz zorganizować: przyjęcie komunijne, chrzciny, przyjęcie urodzinowe, weselne do 50 osób, spotkanie biznesowe, rodzinne… każda okazja jest możliwa do świętowania !

Wejście do Pałacu jest tak samo magiczne jak Jego wnętrze. Zaraz za wielkimi odrestaurowanymi drzwiami znajduje się pałacowy hol ( urzeka każdego ! ) oraz wejście do Sali głównej, w której odbywają się przyjęcia.

Do czterech okrągłych stołów możecie Państwo zaprosić 50 swoich Gości.

Z Sali głównej prowadzi przejście do Sali tanecznej. Sala ta czasami bywa wykorzystana na dodatkowe stoły dla Gości – wówczas możemy pomieścić dodatkowe 24 osoby.

Z Sali tanecznej wchodzimy do Sali bufetowej. Tam swoimi dźwiękami i wyglądem uracza nas pianino oraz eleganckie bufety, na których goszczą przystawki, słodkości czy tez napoje.

Dodatki i dekoracje kwiatowe dobieramy indywidualnie pod Państwa życzenie – zawsze są niezwykle piękne. Nie znajdziecie Państwo u nas plastikowych butelek na stołach i sztucznego przepychu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

B Beata 2022-02-20 17:31:04

Ocena: 5

Magiczne miejsce! Gorąco polecam na każde przyjęcie!

Tagi: Pstrokonie, Obiekty, Restauracje, Sala z bawialnią na chrzciny i komunie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót