Wyślij zapytanie
605... telefon

Pałac Jaśminowy

Zakrzewska 15, Batorowo, Wielkopolskie,

W pobliżu: Luboń , Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Oborniki, Tarnowo Podgórne, Swadzim

605... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 4237


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 5 do 300

Pałac Jaśminowy - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Pałac Jaśminowy to wyjątkowe miejsce – przestronne i eleganckie, a zarazem ciepłe i magiczne, otoczone pięknym ogrodem. Swoje drzwi dla odwiedzających otwiera od wtorku do niedzieli. 

Wiemy, czego potrzebują unikalne wydarzenia, aby stały się niezapomniane i naprawdę warto nam zaufać. Przygotujemy dla Państwa każdą uroczystość – od najbardziej kameralnego spotkania, po huczne przyjęcie. Mamy w tym naprawdę duże doświadczenie – z powodzeniem zorganizowaliśmy ponad dwa tysiące rodzinnych przyjęć, w tym komunii i wesel, a pozytywne opinie naszych gości oraz ich rodzin to najlepsze rekomendacje. Poniżej zaledwie wybrane propozycje. 

Chrzciny, urodziny, rocznice, jubileusze… tutaj każde przyjęcie będzie nadzwyczajne 

KOMUNIE Pierwsze, tak ważne wydarzenie z życia najmłodszych, zasługuje na wyjątkową oprawę, dzięki której tego dnia dziecko poczuje się naprawdę najważniejsze. Piękne okoliczności przyrody oraz liczne atrakcje na placu zabaw to oferowane przez nas walory, które docenią zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice. Dodatkowo rodzinna atmosfera i wyborne menu Szefa Kuchni dopełnią charakteru uroczystości.

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Osoby niepełnosprawne
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga 2024-02-23 09:43:11

Ocena: 5

Trafiliśmy tu zupełnie przypadkiem, ale od samego wejścia,, zaiskrzyło''. Wyprawiliśmy tu przyjęcie z okazji urodzin i chrztu naszego dziecka. Cała organizacja bardzo szybka i sprawna z dbałością o wszystkie szczegóły. Wystrój, jedzenie i cała obsługa przyjęcia na wysokim poziomie (niestety imienia nie pamiętam, ale Pani obsługująca nasze przyjęcie- cudowna). Ogromnym atutem dla naszych najmłodszych gości była przestronna sala zabaw i opieka Pani Animatorki. Jesteśmy oczarowani tym miejscem i bardzo się cieszymy, że to właśnie tu spędziliśmy ten wyjątkowy dzień. Będziemy tu wracać :)

K Krzysiek 2023-03-07 14:11:56

Ocena: 5

Bardzo dobre miejsce na dużą lub trochę mniejszą imprezę rodzinną np. wesele, komunia, lub inną imprezę okolicznościową np. studniówka. Bardzo dobry klimat, wnętrza pałacowe. Istnieje również możliwość noclegu.

K Karol 2023-02-02 11:12:43

Ocena: 5

Przepiękne miejsce. Naprawdę duża i przestronna sala. Pomoc przy przygotowaniach ze strony managera i dbałość o wszystkie najmniejsze szczegóły

K Karol 2023-02-02 10:16:18

Ocena: 5

Przepiękne miejsce. Naprawdę duża i przestronna sala. Pomoc przy przygotowaniach ze strony managera i dbałość o wszystkie najmniejsze szczegóły

E Emilia Jankowska 2019-11-07 10:42:29

Ocena: 5

Robiliśmy tu komunię córki i wszyscy byli zadowoleni. Smaczne posiłki, ładny wystrój i świetna obsługa! Kącik dla dzieci przydał się gdyż prawie każdy rodzic przyszedł z dzieckiem więc mógł zostawić swoją pociechę w jednym miejscu i nie trzeba było się martwić :) Osobiście polecamy!

Tagi: Batorowo, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Zamki i Pałace, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót