Wyślij zapytanie
91... telefon

Nowy Browar

Partyzantów 2, Szczecin, Zachodniopomorskie,

91... telefon
Wyświetleń: 1404


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 250

Nowy Browar 

Nowy Browar Szczecin-browar restauracyjny z kuchnią międzynarodową, pizza i ryba z pieca opalanego drewnem, sałatki, makarony, dania z grilla, wursty.

Świeże jedzenie

Nasze menu bazuje na kuchni polsko-niemieckiej, która idealnie pasuje do piwa. Oferujemy również pizze z pieca opalanego drewnem,makarony czy sałatki. Dania przygotowywane są ze świeżych produktów, wypiekamy także swój własny chleb!

Naturalnie warzone piwo

W Nowym Browarze Szczecin można napić się świeżego, niepasteryzowanego, naturalnego piwa warzonego na miejscu przez jednego z najlepszych polskich piwowarów- Michała Grossmmana na niemieckich urządzeniach firmy Kaspar- Schulz. Warzone przez nas piwo jest zgodnie z bawarskim prawem czystości (Reinheitsgebot) z 1516 roku!

Transmisje sportowe

W naszym Browarze na dwóch telebimach i kilkudziesięciu telewizorach można obejrzeć jednocześnie transmisje różnych wydarzeń sportowych!

Dogodna lokalizacja

Nowy Browar Szczecin znajduje się w samym centrum miasta nieopodal Bramy Portowej, Hotelu Novotel i Ibis oraz galerii handlowej Kaskada. Lokal mieści się przy zamkniętej ulicy z wieloma miejscami parkingowymi!

Sala restauracyjna

Duża, otwarta sala z widokiem na otwartą kuchnię. Pomieszczenie jest  podzielone na część podwyższoną (podest przy oknach) oraz salę główną. W sumie dla około 250 osób.

Sala warzelni

Niezobowiązujące miejsce z widokiem na blok warzelniczy (serce browaru). Dominują tu wysokie stoliki z wysokimi siedziskami oraz hokery. Możemy tutaj przyjśc z psem lub innym zwierzęciem. Idealne miejsce na „szybkie”piwko.

Piwnica

W podziemiach browaru osoby palące  znajdą przeszkloną palarnię. Dodatkowo jest tu duża sala idealna na trochę głośniejsze imprezy. Tutaj również znajdują się toalety.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Obiekty, Restauracje, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta

Powrót