Wyślij zapytanie
603... telefon

La Vineria Ristorante

Panewnicka 88, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska , Sosnowiec, Mysłowice, Katowice Ligota-Panewniki

603... telefon
Wyświetleń: 1963


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 50

La Vineria Ristorante

Od najdawniejszych czasów wino było trunkiem niepozwalającym pozostać obojętnym wobec swego smaku i zapachu oraz wobec swej ożywczej, nieraz i zgubnej dla człowieka, mocy. Gościło na stołach władców i w utworach znamienitych poetów, poruszało filozofów. Dla Galileusza o światło słońca uwięzione w wodzie, dla Plutarcha – najpotężniejszy spośród napojów, najsmaczniejszy spośród lekarstw i najlepsza z potraw.

Współcześnie również istnieje wielu smakoszy wina. Właśnie z pasji do wina i z potrzeby dzielenia się nią w 2010 roku powstała La Vineria skupiająca w swym wnętrzu bogactwa winnic z wielu stron świata.

Z upływem czasu właściciele sklepu, wychodząc naprzeciw wymagania klientów poszerzyli sklep o kawiarnię, w której można było skosztować kieliszek dobrego wina, a także wypić filiżankę aromatyzowanej włoskiej kawy.

Nie od dziś jednak wiadomo, że stół i wino sprzyjają przyjemnej zabawie (Owidiusz) – zwłaszcza suto zastawiony stół. Aby klienci mogli raczyć się nie tylko winem i kawą w 2013 roku z małej, klimatycznej kawiarenki La Vineria przekształciła się w restaurację/bistro o równie klimatycznym, niepowtarzalnym charakterze. Talent i zamiłowanie do gotowania szefa kuchni sprawiają, że potrawy cieszą oko swą finezyjnością, a smakiem trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Niepowtarzalny smak potraw połączony z wykwintnością wina, przyprawiają słodyczą deseru to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Wraz ze swym rozwojem La Vineria stałą się synonimem nietuzinkowych, wyrafinowanych smaków i aromatów.

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe typu chrzciny i komunie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny

Powrót