Wyślij zapytanie
601... telefon

Karczma Kasieńka

ul. Michałowskiego 3, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Oława, Oleśnica, Środa Śląska

601... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1436


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 80

Karczma Kasieńka

Chrzciny i Komunie to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdej rodziny. Doskonale rozumiemy, że rodzice chcą uczynić tę uroczystość niepowtarzalną. Restauracja Kasieńka to miejsce, w którym zadbamy o idealną atmosferę podczas tego szczególnego dnia. Znajdujemy się w sercu Biskupina w pobliżu Odry. Dzięki dobremu połączeniu komunikacji miejskiej dotarcie do naszej restauracji nie powinno sprawić gościom żadnego problemu. Kasieńka to pięknie urządzona karczma, w której od samego progu można poczuć klimat sielanki i spokoju.

Historia restauracji liczy sobie ponad 40 lat, tak więc z czystym sumieniem możemy zapewnić o ogromnym doświadczeniu w organizacji przyjęć okolicznościowych. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i uśmiech na twarzy wszystkich Klientów. Tradycyjna atmosfera oraz przepyszne polskie jedzenie to wizytówka restauracji. Posiadamy dwie sale: małą z 20 miejscami siedzącymi oraz małym tarasem, jak i dużą z 60 miejscami siedzącymi z dostępem do ogródka. Mając na uwadze charakter uroczystości chrzcin, przygotowujemy przestrzeń w taki sposób, aby była w pełni komfortowa dla wszystkich obecnych.

Dodatkowo w Kasieńce znajduje się specjalnie wydzielony i przygotowany kącik dla najmłodszych. Personel to zespół otwartych i przyjaźnie nastawionych ludzi, którzy dążą do uczynienia uroczystości niezapomnianą, tak aby nawet po wielu latach było to magiczne i wyjątkowe wspomnienie zarówno dla rodziców, dziecka, jak i gości biorących udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

S Szymon R. 2019-11-20 11:21:27

Ocena: 5

Robiliśmy tu komunię córki i byliśmy zadowoleni :) Profesjonalna obsługa, świetne jedzenie oraz przyjemna atmosfera wewnątrz lokalu. Dużą zaletą jest kącik dla najmłodszych, który sprawdza się dla wszystkich dzieci. Dziękujemy personelowi za duże zaangażowanie podczas organizacji przyjęcia! Polecamy restaurację :)

Tagi: Wrocław, Obiekty, Restauracje

Powrót