Wyślij zapytanie
91... telefon

El Tapatio - Restauracja Meksykańska

Kaszubska 3, Szczecin, Zachodniopomorskie,

91... telefon
Wyświetleń: 1393


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 40

El Tapatio - Restauracja Meksykańska

W samym sercu Szczecina stworzyliśmy EL TAPATIO przytulną restaurację meksykańską, piekielnie smaczną kuchnię, oparta na oryginalnych "recepturach kuchni meksykańskiej serwowanej przez rodowitego "meksykanina.

Wystrój restauracji został zaprojektowany w wyraźnie rozpoznawalnym, unikalnym meksykańskim wystrojem odznaczającym się dużą dbałością o szczegóły np. ścianach w ciepłych meksykańskich kolorach, kolorowe lampki, powiewające flagi.

Naszą pasją są dania na bazie świeżych składników najwyższej jakości.

Kuchnia Meksyku kojarzy się głównie z takimi daniami jak: burrito, quesadilla, czy tacos - wszystkie te dania znajdują się między innymi w naszym menu "i serwowane „ będą są” w wersji łagodnej, ostrzejszej lub bardzo ostrej.

Obsługa restauracji zrobi wszystko co w jej mocy by każda szczególna chwila, którą zechcą Goście uczcić w naszym lokalu pozostała niezapomniana na długi czas.

Zaproś swoich przyjaciół, rodzinę i zarezerwuj stolik, aby spędzić "niezapomniany wieczór w rytm meksykańskich dźwięków delektując się wyśmienitą kuchnią.

Zapraszamy do organizacji przyjęc okolicznościowych typu chrzciny i komunie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta

Powrót