Wyślij zapytanie
601... telefon

El Globo Restaurant & Pub

Piłsudskiego 26, Szczecin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Mierzyn, Stargard, Przecław, Dobra, Gryfino, Goleniów, Police

601... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 503


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 50

El Globo Restaurant & Pub - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Chrzciny oraz komunie w Szczecinie to jedne z tych przyjęć, które wymagają stworzenia zarówno eleganckiej, jak i rodzinnej atmosfery. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w aranżowaniu sal oraz przygotowaniu potraw w taki sposób, aby wszyscy uczestnicy tego wydarzenia zapamiętali je na długi czas.

Nasza sala może pomieścić od 30 do 50 osób. Sposób ułożenia stołów dostosowujemy do życzeń gości.

  • stylową aranżację restauracji
  • menu dopasowane do Państwa oczekiwań
  • stworzenie kameralnej atmosfery

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją w celu omówienia szczegółów. Zrobimy wszystko, aby organizowane u nas czy to chrzciny czy komunie w Szczecinie miały niepowtarzalną oprawę.

  • Sala na wyłączność

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2024-02-20 11:49:58

Ocena: 5

Ktoś kiedyś powiedział, że, doskonałe jedzenie rodzi się z doskonałego porządku. Właśnie takie wrażenie odniosłam organizując urodziny w restauracji El Globo- właściciel dopina wszystko na ostatni guzik, jest otwarty na propozycje klienta, sympatyczny. Zaproponowane dania były przepyszne, świeże, a przede wszystkim pozwalały się najeść do syta- i to dosłownie!! Z tego miejsca nikt nie wyjdzie głodny! Przesymaptyczne Panie z obsługi, pomocne, uprzejme. Do takich miejsc chce się wracać. Polecam w 100% na organizację imprez rodzinnych, z przyjaciółmi. Brawo El Globo:)!!!

N Natalia 2023-12-31 15:49:32

Ocena: 5

Świetne miejsce na kameralne przyjęcie. Pyszne jedzenie, bardzo miły właściciel.

M Mateusz 2023-10-29 19:53:24

Ocena: 5

Urodziny wyprawiane na kilkadziesiąt osób, tanio smacznie i profesjonalnie. Wnętrze czyste i świetnie wystrojone, oraz czyste toalety co się nieczęsto zdarza. Z czystym sumieniem polecam na okazjonalne imprezy.

Tagi: Szczecin, Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót