Wyślij zapytanie
790... telefon

Ale Frajda Sala Zabaw I Kawiarnia

ul. Młyńska 4, Szamotuły, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Oborniki

790... telefon
Wyświetleń: 1630


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Sala Zabaw Ale Frajda! to niekończąca się zabawa

Basen z piłeczkami, zjeżdżalnie rury, tory przeszkód, labirynt, mini ścianka wspinaczkowa i wielkie piankowe klocki – to tylko niektóre z atrakcji które dzieci znajdą na naszym placu zabaw. Na naszych najmłodszych gości czeka Kącik Malucha z licznymi zabawkami, aplikacjami ściennymi, stolikiem artystycznym i mini biblioteczką.

A to jeszcze nie koniec! Uwielbiana przez wszystkie dzieci mata interaktywna to okazja do zabawy grupowej z lekką nutką rywalizacji.
W Ale Frajda! każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy godziny niekończącej się zabawy!

Zabawa w grupie przyjaciół smakuje jeszcze lepiej! Sala zabaw to idealne miejsce spotkań. A może chcesz u nas zorganizować kinder party? Zapoznaj się z naszą ofertą urodzinową.

Ale Frajda! to miejsce gdzie poprzez zabawę dziecko rozwija swoją kondycję, koordynację i zdolności manualne. Sala Zabaw Ale Frajda! jest miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Kącik dla dzieci
  • Osoby niepełnosprawne
  • Bawialnia

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szamotuły, Obiekty, Restauracje, Sala z bawialnią na chrzciny i komunie, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny

Powrót