Wyślij zapytanie
506... telefon

ck antares

ul. Krakowska 94, Wielka Wieś, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Zabierzów, Olkusz

506... telefon
Wyświetleń: 5


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

CK Antares

CK ANTARES znajduje się w Wielkiej Wsi, miejscowości położonej blisko Krakowa, pośród pięknych krajobrazowo dolinek Ojcowskiego Parku Narodowego. Dobra lokalizacja bezpośrednio przy wyjeździe z obwodnicy Krakowa, przy drodze krajowej nr 94 i zaledwie 14 km od Rynku Głównego czyni nasze miejsce niezwykle atrakcyjnym pod względem organizacji przyjęć okolicznościowych, czy biznesowych. Otoczenie malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej sprzyja dodatkowo weekendowemu wypoczynkowi z możliwością ciekawego spędzenia czasu.

CK ANTARES powstał przede wszystkim z myślą o stworzeniu przestronnego i komfortowego miejsca, gdzie można zorganizować różnego rodzaju uroczystości i spotkania. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji mieszczącą aż 250 osób, elegancką salę bankietową wyposażoną w nowoczesne zaplecze techniczno-multimedialne. Jest to więc idealne miejsce na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje, a także na organizację wymarzonego wesela i innych imprez rodzinnych i okolicznościowych.

CK ANTARES służy temu, by zadbać o każdy szczegół związany z Państwa uroczystością, gwarantując jej powodzenie. Dlatego mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną oraz kompleksową pomoc m.in. w aranżacji sali, doborze menu, a także we wszystkich innych przedsięwzięciach, mających dodatkowo uatrakcyjnić to szczególne Państwu przyjęcie. Dom weselny CK Antares przygotował dla swoich gości wyjątkową ofertę, któa z pewnośćia spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz przyczyni się do sukcesu każdej zaplanowanej uroczystości. Gorąco zachęcamy do odwiedzin sali konferencyjnej CK Antares i zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapewniamy kompleksową organizację następujących imprez:
  • wesela, chrzciny, komunie, kinder bale
  • uroczystości rodzinne: jubileusze, urodziny, pożegnania i inne
  • imprezy firmowe: bankiety, integracje, szkolenia, konferencje
  • studniówki
  • sylwester, bale karnawałowe, imprezy okolicznościowe
  • imprezy plenerowe z grillowaniem

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wielka Wieś, Obiekty, Sale bankietowe

Powrót