Wyślij zapytanie
785... telefon

Willa Piękny Widok

ul. Bema 53, Elbląg, Warmińsko-mazurskie,

W pobliżu: Pasłęk, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Kadyny

785... telefon
Wyświetleń: 383


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Willa Piękny Widok

Piękny Widok to kameralne miejsce z duszą i niepowtarzalnym klimatem, które dostosowane jest do wielu potrzeb naszych gości. Oprócz ekskluzywnych pokoi i wyśmienitego jedzenia Willa otoczona jest pięknym parkiem z sadem, w którym organizujemy imprezy okolicznościowe, śluby plenerowe oraz sesje zdjęciowe. Każde ważne wydarzenie warte jest upamiętnienia, a dzięki ekskluzywnym wnętrzom, zabytkowej architekturze i atrakcyjnej lokalizacji obiektu, wspólnie spędzone chwile w gronie najbliższych staną się wyjątkowe.

Willa Piękny Widok to również idealne miejsce do zorganizowania warsztatów lub szkoleń. W naszej ofercie znajdują się sale wyposażone w urządzenia elektroniczne oraz podłączenia multimedialne, dzięki którym z powodzeniem przeprowadzone zostanie każde firmowe spotkanie. Żadne biznesowe rozmowy nie mogłyby się zakończyć sukcesem również bez pysznych przekąsek. W ofercie obiektu znajdą więc Państwo catering przygotowywany przez najlepszych szefów kuchni w willowej restauracji.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Managerem Willi pod numerem telefonu 785 775 800, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże i doradzi w organizacji uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Parking
  • Osoby niepełnosprawne

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Elbląg, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Zabytkowe miejsca

Powrót