Wyślij zapytanie
32... telefon

Ranczo Baranówka

ul. Leśniczówka 23, Nowa Wieś Tworoska, Śląskie,

W pobliżu: Piekary Śląskie , Pyrzowice, Radzionków , Tarnowskie Góry, Wielowieś , Lubliniec, Pyskowice, Tworóg

32... telefon
Wyświetleń: 140


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 60

Ranczo Baranówka

Ranczo Baranówka to świetne miejsce dla zorganizowania spotkań rodzinnych typu chrzciny i komunie oraz towarzyskich - tych oficjalnych i zupełnie cichych. Dysponujemy szeroką gamą propozycji aktywnego wypoczynku, który jest zwykle dopełnieniem konferencji szkoleniowych lub innych spotkań zlecanych nam przez Firmy i Instytucje. Większość z atrakcji jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu.

W obiekcie kawiarni możemy zrealizować spotkanie dla max. 60 osób w ramach szkoleń. Na naszym ranczo odbywały się już z powodzeniem imprezy plenerowe: Festyn Rodzinny - Hubertus (X 2013), Dzień Samorządowca (maj 2014), Forum Przedsiębiorczości (czerwiec 2014) itp.

Szczegóły oferty znajdziecie na stronce naszej Firmy Move UP! która od 2006 roku zajmuje się właśnie takimi działaniami. www.moveup.pl . Tą sferą działań zajmuje się p. Magda 530 090 321.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowa Wieś Tworoska, Obiekty, Hotele, Industrialne hotele, restauracje, Rustykalne miejsca, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót