Wyślij zapytanie
41... telefon

Qubus Hotel Kielce ****

ul. Skałdowa 2, Kielce, Świętokrzyskie,

41... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 891


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 60

Qubus Hotel Kielce ****- idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Każda okazja, by spotkać się z przyjaciółmi i rodziną jest wyjątkowa, dlatego za każdym razem dbamy o to, by przyjęcia okolicznościowe odbywające się w Qubus Hotel Kielce pozytywnie zapisały się w pamięci ich uczestników. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, dlatego mamy pewność, że wszystko, co oferujemy, jest najwyższej jakości, począwszy od dekoracji stołów, poprzez jedzenie, aż po dodatkowe usługi. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by imprezy okolicznościowe były przede wszystkim źródłem radości, a nie stresów i obaw, że coś pójdzie nie tak, jak zostało to zaplanowane. Jednocześnie do każdego życzenia Organizatorów podchodzimy elastycznie, starając się, by wszystkie przyjęcia okolicznościowe pokrywały się przede wszystkim z ich wyobrażeniem.

Jeśli planujecie imprezy okolicznościowe, w których udział biorą osoby z dalszych regionów niż Kielce, możemy zaproponować korzystne ceny noclegów w naszym hotelu, dzięki czemu wszyscy będą mogli bawić się bez przeszkód do rana.

Oferujemy:

  salę do 60 osób
  eleganckie dekoracje stołów
  atrakcyjne ceny noclegów dla uczestników spotkań
  wyśmienite dania sporządzane według własnych receptur z najwyższej jakości składników
  specjalne menu dla najmłodszych
  klimatyzowane wnętrza
  stałą opiekę specjalisty ds. eventów
  kąciki zabaw dla dzieci
  specjalne atrakcje na życzenie
 • Nocleg
 • Kącik dla dzieci
 • Parking
 • Osoby niepełnosprawne

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, Obiekty, Hotele, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót