Wyślij zapytanie
94... telefon

Pensjonat Radzik & Zakątek Smaków

Brylantowa 8, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Zieleniewo, Ustronie Morskie, Trzebiatów, Dźwirzyno, Grzybowo, Budzistowo

94... telefon
Wyświetleń: 59


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pensjonat Radzik & Zakątek Smaków

Specjalnością pensjonatu RADZIK jest również organizacja kameralnych przyjęć rodzinnych i firmowych. Profesjonalna obsługa w połączeniu z przytulnym wnętrzem i malowniczym tłem krajobrazu sprawia, że każde przyjęcie staje się niepowtarzalne i niezapomniane. Wysublimowany charakter wnętrz restauracji i jadalni doskonale podkreśla elegancką formę organizowanych uroczystości. Przyjęcie w Kołobrzegu w atmosferze spokoju i przyrody otaczająca z każdej strony pensjonat, podnosi poziom koncentracji i kreatywności, co podczas imprez firmowych i integracyjnych jest gwarantem sukcesu. Pensjonat w Kołobrzegu dysponuje własną kuchnią, która specjalizuje się w tradycji staropolskiej. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, w związku z tym, zarówno menu, dekoracje, jak i dogodna oferta cenowa przygotowywane są w oparciu o szczegółowe preferencje naszych gości. Biesiadnego klimatu z pewnością dodaje pełen zieleni i kwiatów ogród, w którym przygotowaliśmy dla Państwa miejsce na grilla. W trosce o najmłodszych pensjonariuszy stworzyliśmy również mini plac zabaw dla dzieci.

Przyjęcie Kołobrzeg

Organizujemy m.in. wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny, imieniny, rocznice a także imprezy firmowe i integracyjne. W przypadku organizacji wyżej wymienionych imprez okolicznościowych proponujemy promocyjne ceny noclegów. Na specjalne zamówienie klientów, oferujemy catering okolicznościowy z dowozem do domu. Zorganizujemy każde przyjęcie. Kołobrzeg - Pensjonat Radzik.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kołobrzeg, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia i chrzciny nad morzem, Usługi Cateringowe na przyjęcia rodzinne

Powrót