Wyślij zapytanie
71... telefon

Pałac Krobielowice

Krobielowice 21, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bielany Wrocławskie, Wrocław

71... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1868


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice to renesansowo- barokowy obiekt, leżący we wsi Krobielowice położonej 3 km od Kątów Wrocławskich i ok. 20 km od stolicy Dolnego Śląska- Wrocławia. W naszych pałacowych murach znajduje się hotel oraz restauracja, która zapewni raj każdemu podniebieniu, a miłośników sportu serdecznie zapraszamy na 9-cio dołkowe pole golfowe.

Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta sprawi, że spędzony u nas czas będzie niezapomnianym przeżyciem. Dysponujemy 4 salami różnej wielkości, w których można zorganizować imprezy okolicznościowe, konferencje czy szkolenia.

Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych, m.in.: Sylwestra, wigilii, urodzin, wesel, komunii, chrzcin. Istnieje również możliwość zorganizowania u nas imprez plenerowych na otaczającym Pałac zielonym terenie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia 2020-11-16 14:08:54

Ocena: 5

Nie mogliśmy lepiej trafić z wyborem miejsca na obiad komunijny córki - pyszne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie i piękne otoczenie sprawiły, że była to cudowna impreza. Dania niezwykle smaczne, spore porcje, podane w idealnych odstępach czasu. Piękny wystrój sali i dekoracje, przyjemna atmosfera i wspaniały teren wokół. Serdecznie polecam!

Tagi: Kąty Wrocławskie, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Zabytkowe miejsca, Zamki i Pałace, Sala na kameralne wesele, obiad weselny

Powrót