Wyślij zapytanie
503... telefon

Łowisko Pod Dębową Beczką

Zatylna, Kawęczyn, Mazowieckie,

W pobliżu: Góra Kalwaria , Łazy koło Magdalenki, Piaseczno, Piaseczno, Tarczyn, Grójec, Nadarzyn, Rozalin, Belsk Duży, Pniewy, Chynów, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Ustanów

503... telefon
Wyświetleń: 1346


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Łowisko Pod Dębową Beczką

"Łowisko Pod Dębową Beczką" znajduje się w odległości około 40 km. od Warszawy. Jest to cicha, spokojna posiadłość otoczona lasami co sprawia, że tylko tutaj można na prawdę w ciszy i w zgodzie z naturą odpocząć i zrelaksować się. W czystych wodach łowiska złowić można następujące ryby: karp, amur, lin,  jesiotr, szczupak, tołpyga, płoć i inne.

Nie musisz jechać na Mazury, aby zasmakować jezior, lasów i ryb. To wszystko czeka na Ciebie tylko 40 min. od centrum Warszawy.

W związku iż posiadłość jest dość nowa z chęcią powinieneś nas odwiedzić.

Czekamy na Ciebie. Przyjedź raz, a będziesz przyjeżdżał zawsze.

Imprezy okolicznościowe

Chcesz zorganizować urodziny, komunię, wesele lub inną imprezę na świeżym powietrzu? Łowisko jest doskonałym rozwiązaniem!

Cisza oraz przestrzeń otoczona malowniczymi krajobrazami pomaga wyrwać się z gwaru miejskiej dżungli. Atrakcji tu nie brak! Swój wolny czas możesz spędzić w skromnym gronie najbliższych, jak i licznej grupie przyjaciół. Prócz obszaru do połowu znajduje się także przyciągający plac zabaw. Istnieje możliwość organizacji imprez plenerowych oraz wynajmu domków letniskowych idealnych do wypoczynku.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kawęczyn, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Rustykalne miejsca, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót