Wyślij zapytanie
502... telefon

Leśniczówka Kryńszczak

Gręzówka-Kolonia 32, Łuków , Lubelskie,

W pobliżu: Kąkolewnica, Międzyrzec Podlaski, Siedlce, Zbuczyn, Radzyń Podlaski, Stoczek Łukowski

502... telefon
Wyświetleń: 249


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 40

Leśniczówka Kryńszczak

Leśniczówka Kryńszczak to Dwór Drewniany z 1904 roku, położony na działce 1ha, powierzchnia domu ok. 600 m2. W obejściu znajduje się stodoła, stajnie i czworaki. W stajni mieszkają dwa konie, kucyk, dwie kozy oraz parę kotów. Dom podzielony jest na trzy części.

Na części, zwanej Dom Moniki, dla 8 osób, o pow. ok 160 m2, jest pokój 4 osobowy i dwa pokoje 2/3 osobowe, część integracyjna to salon z TV i tarasem, wspólna kuchnia i łazienka, dwa tarasy, jeden od strony basenu drugi od strony podwórka .Po tej samej stronie domu jest apartament 50 m2, zwany Apartamentem Alfreda, z oddzielną łazienką, sypialnią, salonikiem z aneksem kuchennym (2 osoby i opcja sofy rozkładanej dla 2 osób w saloniku). Trzecia cześć domu, zwana Dom Marzeny, o pow. ok 200 m2 jest przygotowana na 10 osób (4 pokoje sypialnie), salon z TV, wspólna kuchnia, łazienka na górze, łazienka na dole i oddzielna toaleta.

Każda strona domu ma oddzielne wejścia i podwórko. Oddzielne miejsca parkingowe.

Dysponujemy basenem podgrzewanym, 8x4, z przeciwprądem, ta strefa jest wspólna dla wszystkich gości. Ruska bania z jacuzzi i sauna na chłodne wieczory.

Na terenie posesji jest również altana w której można zorganizować małe przyjęcie (30 osób). Dla dzieci jest skromny płac zabaw z trampoliną, piaskownicą, huśtawką i małą zjeżdżalnią. Jest możliwość zrobienia ogniska (dopłata 50 zł).

Dwór jest zabytkiem pierwszego stopnia wpisany do Rejestru Zabytków, zbudowany z modrzewia w 1904 roku. Wnętrze domu utrzymane jest w stylu zbliżonym do epoki.

Położony przy lesie, z dala od wsi 3 km i miasta 7 km. W pobliżu (6 km) Rezerwat Przyrody Jata, zespół Amonit, Zalew Zimna Woda z nowoczesna infrastruktura rekreacyjną, wyciągiem nart wodnych. Możliwość wykupienia jazdy konnej, na miejscu. Sprzyjające warunki do spacerów i jazdy na rowerze.

Zaprzyjaźniona restauracja dysponuje cateringiem z tradycyjnym jedzeniem, swojskim chlebem, masłem, jajkami, ciastem. Jest możliwość zamówienia cateringu dietetycznego.

Kontakt telefoniczny:

Monika 604 466 924

Marzena 502 383 265

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łuków , Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Rustykalne miejsca, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Usługi Cateringowe na przyjęcia rodzinne, Zabytkowe miejsca

Powrót