Wyślij zapytanie
81... telefon

Hotel **** Pensjonat Kazimierski

ul. Doktora Tadeusza Tyszkiewicza 38, Kazimierz Dolny, Lubelskie,

W pobliżu: Bogucin, Lublin, Nałęczów, Puławy, Opole Lubelskie, Poniatowa, Bełżyce

81... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 775


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Hotel **** Pensjonat Kazimierski

Posiadamy wolne terminy na organizację przyjęcia okolicznościowego z okazji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej na 2020 r. Cena za osobę od 75 zł.

Pensjonat Kazimierski to idealne miejsce do organizacji przyjęć z okazji chrzcin, komunii, wesel, uroczystych kolacji, czy rodzinnych obiadów. Szeroka gama potraw i alkoholi pozwoli Państwu przygotować bankiet według indywidualnych potrzeb. Personel restauracyjny jest otwarty na Państwa sugestie i opinie. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy doborze oprawy muzycznej i wystroju wnętrza.

Nasza Restauracja to także idealne miejsce do organizacji kolacji zaręczynowej, uczczenia rocznicy ślubu, czy spotkania z grupą przyjaciół. Dla odwiedzających nas par przygotowaliśmy intymny kącik, gdzie mogą się cieszyć tylko swoją obecnością.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwia 2020-02-28 09:33:29

Ocena: 5

Wszystko pięknie zorganizowane, pełen profesjonalizm, jedzenie pyszne! Eleganckie i ciepłe miejsce, serdecznie polecamy!

Tagi: Kazimierz Dolny, Obiekty, Hotele, Hotele, restauracje nad wodą, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Chrzciny i komunia w Hotelu ze SPA

Powrót