Wyślij zapytanie
44... telefon

hotel milenium

ul. Wojska Polskiego 7, Gomunice, Łódzkie,

W pobliżu: Radomsko, Bełchatów, Rozprza, Gorzkowice

44... telefon
Wyświetleń: 314


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Hotel Milenium

Zapraszamy do Milenium trzy gwiazdkowego centrum restauracyjno-hotelowego w Gomunicach. Czeka na Państwa gustownie urządzona, klimatyzowana sala restauracyjna, w której uda się zarówno kameralna kolacja jak i wystawne przyjęcie na 200 osób

Nasza restauracja specjalizuje się w dniach kuchni polskiej, zapewniamy miłą i fachową obsługę. A z sali restauracyjnej tylko krok na parkiet, przestronne miejsce do tańca ze specjalnym podestem dla orkiestry i klimatyzacją. organizujemy tu bankiety, dancingi, przyjęcia okolicznościowe i weselne. w milenium nie będą się nudzić miłośnicy bilard. proponujemy również zajrzeć do baru czynnego całą dobę. hotel dysponuje 32 miejscami noclegowymi.

Dbamy o komfort pobytu naszych gości. wyjątkową atmosferę w naszym lokalu zapewniają znakomita kuchnia polska oraz profesjonalna i życzliwa obsługa, gotowa na spełnienie życzeń naszych klientów. Do naszego hotelu prowadzi osobne wejście. wszystkim naszym gościom oferujemy miejsca na strzeżonym parkingu.

W pobliżu hotelu znajduje się stadion sportowy i stadnina koni. dla nowożeńców mamy przygotowany apartament, a dla pozostałych gości komfortowe pokoje 1-,2- 3-, 4-osobowe, każdy z łazienką, telefonem, dostępem do Internetu i telewizorem.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gomunice, Obiekty, Hotele

Powrót