Wyślij zapytanie
22... telefon

Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat****

ul. Smolna 40, Warszawa , Mazowieckie,

22... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 892


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat****

Hotel Indigo to międzynarodowa marka butikowych hoteli wysokiej klasy InterContinental Hotels Group, dedykowana zarówno gościom biznesowym jak i indywidualnym.

Hotel Indigo Warsaw, znajdujący się w budynku zabytkowej miejskiej rezydencji z początku XX wieku przepełnionej historią, Hotel Indigo Warsaw**** zlokalizowany jest przy modnej ulicy Nowy Świat, w centrum tętniącej życiem Warszawy. Nasycony typowymi cechami dla hoteli butikowych takimi jak rozmiar, położenie, indywidualność, design czy kuchnia jest doskonałą alternatywą dla gości poszukujących oryginalnych przestrzeni oraz doznań kulinarnych.

Menu które przygotowaliśmy na przyjęcia okolicznościowe takie jak Chrzciny czy Komunia Święta, bazuje na lokalnych, polskich produktach tworząc zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i międzynarodowe klasyki gastronomii.

Zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie, które na długo zapadnie w pamięci Państwa i zaproszonych gości.

Do dyspozycji Państwa mamy kilka przestrzeni takich jak miejski ogród, Restauracja Flo czy oddzielne przestrzenne sale z indywidualną obsługa kelnerską.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych pięknych przestrzeni, których dodatkowym walorem może być sesja zdjęciowa w oryginalnych wnętrzach hotelu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Parking
  • Osoby niepełnosprawne

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2021-09-23 09:21:03

Ocena: 5

Idealne miejsce na piękna rodzinna uroczystość, a także na imprezy służbowe, kolacje we dwoje, wszystko na wysokim poziomie, zarówno jedzenie, które było wyśmienite. Obsługa na medal kelnerki i kelnerzy uśmiechnięci, sympatyczni. Spokojnie w ciemno można powierzyć projekt całej imprezy i na pewno nikt nie zawiedzie się. Idealne Menu, piękne dekoracje i cudowna atmosfera. Bardzo dziękujemy, nasi goście byli zachwyceni miejscem, daniami a także obsługa.

K Kasia i Daniel 2021-06-08 19:20:07

Ocena: 5

Uroczystość chrztu za nami, a dzięki całej drużynie obecnej w niedzielę w hotelu Indigo na długo pozostanie w naszej pamięci. Ogromne podziękowania dla Pani Izy, która cudownie opiekowała sie naszymi gośćmi oraz dziećmi! 100% profesjonalizmu + życzliwe podejscie, uśmiech, zaangażowanie, jesteśmy pod wrażeniem! Menu- strzał w dziesiątkę! Bravo dla Szefa Kuchni oraz kucharzy. Dania absolutnie pyszne, bez wyjątku, goście z dużymi możliwościami „jedzeniowymi”nie byli w stanie po deserze spróbować dań z bufetu zimnego ;) porcje od serca! Prosecco pysznie schłodzone, brawo za piwo bezalkoholowe- kierowcy byli happy :) Na koniec gwóźdź programu- playground dla dzieciaków- REWELACJA! Genialny pomysł, chłopcy byli wniebowzięci i w odczuciu rodzica „nieobecni”, i o to chodziło.

Tagi: Warszawa , Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Zabytkowe miejsca

Powrót