Wyślij zapytanie
15... telefon

Hotel Hutnik

Wyszyńskiego 12, Stalowa Wola, Podkarpackie,

W pobliżu: Nisko, Tarnobrzeg, Sandomierz, Rudnik nad Sanem

15... telefon
Wyświetleń: 493


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Hotel Hutnik

Restauracja w Hotelu „Hutnik” słynie z wykwintnych dań kuchni regionalnej i europejskiej, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających koneserów. Niezwykłą atmosferę restauracji tworzą jej wnętrza w stylu Art Deco.

Restauracja Hotelu „Hutnik” to wymarzone miejsce do zorganizowania przyjęć, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji spotkań zarówno w gronie rodziny i przyjaciół, jak również w gronie pracowników i współpracowników w biznesie.

Tu znajdą Państwo komfort, elegancję i profesjonalizm. Sprawimy, że uroczystość na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

Z naszej szerokiej oferty gastronomicznej mogą Państwo skomponować własną symfonię smaków. Nasi kucharze przygotują dla państwa wyśmienite zimne i gorące posiłki a kelnerzy i barmani obsłużą profesjonalnie Państwa gości. Nasze potrawy czekają by zostać przez Państwa wybrane dla uciechy zmysłów i podniebień.

Gwarantujemy znakomitą kuchnię, miłą obsługę oraz wysoki poziom świadczonych usług. Każda oferta jest przygotowana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie. Nasi pracownicy zawsze biorą pod uwagę wszelkie sugestie dotyczące Państwa oczekiwań i potrzeb i dopasują wszelkie szczegóły oferty.

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się serwis ChrzcinyiKomunie.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stalowa Wola, Obiekty, Hotele

Powrót