Wyślij zapytanie
81... telefon

Hotel Forum Fitness Spa & Wellness

Obywatelska 8, Lublin, Lubelskie,

W pobliżu: Lubartów, Nałęczów, Puławy, Świdnik

81... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 850


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Hotel Forum Fitness Spa & Wellness

Hotel Forum  Fitness Spa & Wellness to nowoczesny obiekt, który znajduje się w centrum Lublina. Ogromnym atutem hotelu są przestronne i klimatyzowane sale.

Do dyspozycji gości oddajemy:

-Salę konferencyjną o powierzchni 240 m2, która stanowi idealne miejsce do zorganizowania wesela lub przyjęcia okolicznościowego na 80-120 osób.
-Sala Widokowa to elegancka klimatyzowana sala o powierzchni 80m2 przeznaczona, w zależności od konfiguracji, dla grup liczących od 25-50 osób.
-Salę VIP proponujemy w przypadku kameralnych spotkań
-Sala Kameralna- Vip Room o powierzchni 25m2, jest optymalnym rozwiązaniem dla poszukujących niewielkiej przestrzeni dla grupy od 5 do 12 osób.

Imprezy okolicznościowe

Restauracja  i sala bankietowa  stanowi idealne miejsce do zorganizowania przyjęć okolicznościowych: komunii, bankietów, wesel, eventów, urodzin, chrzcin i innych uroczystości rodzinnych i służbowych.

Szef kuchni dołoży wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym upodobaniom naszych gości i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Naszą specjalnością są przyjęcia rodzinne (imieniny, jubileusze, chrzciny, komunie) oraz spotkania biznesowe i szkolenia.

Poza restauracją, która dedykowana jest dla 60 gości, w Hotelu Forum znajduje się Sala konferencyjno-bankietowa, na której miejsce znajdzie 80 - 120 osób.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Obiekty, Hotele, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Chrzciny i komunia w Hotelu ze SPA

Powrót