Wyślij zapytanie
509... telefon

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****

Czarny Potok 65, Krynica-Zdrój, Małopolskie,

W pobliżu: Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Rytro, Wysowa-Zdrój, Kamionka Wielka

509... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1854


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

210 zł / os

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****

Rocznica ślubu, urodziny, chrzciny, komunia, firmowa wigilia, jubileusz firmy, bankiet z okazji zaręczyn, awans, studniówka – każda okazja jest dobra, by spędzić wspaniały czas w gronie najbliższych: rodziny, przyjaciół lub współpracowników czy kontrahentów. Doskonałe jedzenie, wspaniała atmosfera, przepiękna lokalizacja i mnóstwo atrakcji – przekonaj się, że Czarny Potok**** jest stworzony po to, by uprzyjemnić Ci świętowanie.

Opowiedz nam, czego oczekujesz, jaki ma być charakter wydarzenia i wybierz menu, a resztą zajmie się nasz profesjonalny zespół. Będzie on nadzorować przygotowania do uroczystości, a także jej przebieg. Wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane i zaaranżowane tak, jak lubisz.

Kontakt do koordynatora:
T: 509 777 728501 120 716

wesele@czarnypotok.com

Zapraszamy!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot
  • Osoby niepełnosprawne
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

I Iwona Pagór 2024-04-05 12:40:33

Ocena: 5

Wszystko na bardzo wysokim poziomie! Przepyszne jedzenie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Stos atrakcji dla dzieci. Polecam

M Matyna 2023-12-30 15:23:12

Ocena: 5

Idealny hotel na zorganizowanie imprez okolicznościowych. Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Na pewno będziemy organizować tu kolejne przyjęcia.

M Michał Bukowiec 2022-06-29 08:45:13

Ocena: 5

Bardzo eleganckie miejsce z wyśmienitą kuchnią i wspaniałą atmosferą. Spokojna i piękna okolica, tworzy niepowtarzalny klimat. Warto skorzystać z oferty tego miejsca organizując zarówno wesele jak i inne przyjęcia okolicznościowe. Serdecznie polecam !

Tagi: Krynica-Zdrój, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia i chrzciny w Górach, Chrzciny i komunia w Hotelu ze SPA, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót