Wyślij zapytanie
501... telefon

Gospodarstwo Agroturystyczne Sielanka - Raciąż

ul. Pólka Raciąż 80, Raciąż, Mazowieckie,

W pobliżu: Płońsk , Ciechanów, Drobin, Sierpc, Bielsk, Glinojeck

501... telefon
Wyświetleń: 349


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 80

Gospodarstwo Agroturystyczne Sielanka - Raciąż

Nasze gospodarstwo położone jest w zacisznej okolicy wśród łąk i lasów Mazowsza, a każdego z naszych gości wita i otacza cudowna przyroda. Można się u nas wyciszyć, nabrać pozytywnej energii.

Sielanka znajduje się w otulinie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Pólka-Raciąż. Jest to jedna z największych ostoi ptactwa na Mazowszu, nie bez przyczyny nazywana wśród miłośników natury Małą Biebrzą.

Główny akcent stawiamy na aktywny wypoczynek. Posiadamy własną stajnię z końmi, udzielamy lekcji jazdy. W wakacje i ferie organizujemy obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży. Licznie gościmy grupy ze szkół i przedszkoli na jednodniowych wycieczkach, ale również na kilkudniowych Zielonych Szkołach. Mamy przygotowane specjalne panele edukacyjne – przyrodnicze, manualne i ruchowe. Dzieci mają zapełniony cały swój pobyt atrakcjami: lepią w glinie, szukają śladów zwierząt, robią mydełka, zielniki, poznają życie koni i pracę w gospodarstwie i wiele innych.

Organizujemy również spotkania rodzinne, komunie, przyjęcia weselne, rocznice, urodziny. Goście czują się u nas swobodnie, a biesiada przy pysznie zastawionych stołach na długo pozostaje w pamięci. Jeżeli lubicie wypoczynek na świeżym powietrzu, szukacie miejsca gdzie w ciekawy sposób można spędzić czas z rodziną czy podopiecznymi, to dobrze trawiliście.

Każdy kto tu raz zawita, powraca – bo SIELANKA to ranczo niepowtarzalne i niesamowite, otulające przybyłych gości pięknem i spokojem natury. Zobaczcie sami. Zapraszamy!

Imprezy okolicznościowe

W Sielance do dyspozycji gości są aż trzy świetlice, z powodzeniem można więc zorganizować uroczystość lub spotkanie do 80 osób.

Każda impreza przygotowywana jest zgodnie z oczekiwaniami organizatorów. Przygotowujemy jadłospis, ustalamy miejsca, udostępniamy oświetlenie, nagłośnienie, w razie potrzeby rzutnik.
Można u nas zorganizować przyjęcie weselne, z pięknie przygotowanymi stołami, romantycznym oświetleniem na zewnątrz, ogniskiem i potańcówką do rana.

Można też przyjść ze znajomymi na wieczorek panieński lub kawalerski, rozkręcić imprezę urodzinową czy spotkanie przy grillu.

Organizujemy również komunie, chrzciny i imprezy dla dzieci, gdzie najmłodsi mają również zapewnioną opiekę animatora, zabawy i oprowadzanki konne.

Dla firm i instytucji organizujemy spotkania integracyjne z konkursami strzelania z wiatrówki i łuku, przejażdżką wozem, grami zespołowymi, ogniskiem i karaoke.

Duży teren i swoboda umożliwiają zorganizowanie praktycznie każdego rodzaju imprezy czy spotkania. Możemy rozstawić ogromne namioty jeśli miejsca na salach jest za mało.

Może być bardziej elegancko, z białymi obrusami, tiulową dekoracją, oświetlonym profesjonalnie parkietem, bańkami i grającym zespołem.

Albo też bardziej swobodnie, z wiejskim klimatem, grillem, pląsami w plenerze, kuligiem zimą i grzańcem przy ognisku.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Raciąż, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Rustykalne miejsca, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Chrzciny i komunie w Folkowym stylu

Powrót