Wyślij zapytanie
505... telefon

Gospodarstwo Agroturystyczne Marzena

Martiany 17A, Kętrzyn, Warmińsko-mazurskie,

W pobliżu: Mrągowo, Ryn, Reszel, Święta Lipka, Pozezdrze, Giżycko, Kruklanki

505... telefon
Wyświetleń: 3


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Gospodarstwo Agroturystyczne Marzena - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Nasze gospodarstwo położone jest w malowniczych Martianach, w samym sercu Mazur, otoczone lasem, przestrzenią i ciszą, którą słychać naprawdę.

Tworzymy przestrzeń, do której przyjeżdża się po spokój, regenerację i dobrą energię - zarówno w duecie, z rodziną, jak i większą grupą znajomych. Oferujemy komfortowe noclegi, możliwość organizacji imprez okolicznościowych, a także atrakcje, które pozwalają cieszyć się naturą o każdej porze roku.

Dla spragnionych relaksu przygotowaliśmy saunę i jacuzzi z widokiem na naturę, a dla miłośników wspólnego biesiadowania - miejsce na ognisko i grill. Latem czekają na Was rowerki wodne, kajaki, spacery po lesie, możliwość wędkowania i atrakcyjne trasy rowerowe. Zimą - przytulność, ciepło i wyjątkowa atmosfera Mazur w śnieżnej odsłonie.

Z serca dbamy o to, aby każdy Gość czuł się u nas jak u siebie - swobodnie, komfortowo i z uśmiechem.

To miejsce tworzymy z pasją, a największą nagrodą są dla nas powroty Gości, którzy mówią, że w Martianach naprawdę odpoczywają.

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kętrzyn, Obiekty, Hotele, Hotele, restauracje nad wodą, Rustykalne miejsca, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę, Miejsca na Baby Shower - Restauracje i Sale

Powrót