Wyślij zapytanie
602... telefon

Gościniec Zagaje

ul. Zagaje 1, Zagaje, Pomorskie,

W pobliżu: Polanów, Bytów, Tuchomie, Biały Bór, Miastko, Dretyń

602... telefon
Wyświetleń: 304


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 60

Gościniec Zagaje

Jeśli kiedyś zapragniesz znaleźć się na tak zwanym krańcu świata, zanurzyć w bezbrzeżnej ciszy, pobyć chwilę w czułych objęciach natury i robić nie mniej, nie więcej, a po prostu NIC, u nas spełnisz to marzenie.

Na obrzeżach Kaszub, w Krainie Jezior Miasteckich, z dala od okolicznych wsi znajdziesz naszą oazę spokoju – Gościniec Zagaje – miejsce stworzone i prowadzone świadomie tak, abyś już po przekroczeniu naszego progu mogła/mógł zrobić głęboki WYDECH, zwolnić swoje tempo i po prostu BYĆ, ciesząc się atmosferą wytchnienia i czasem bez zegara.

Tutaj naprawdę próżno szukać śladów cywilizacji: najbliżej jest do lasów i jeziora, a jedyni „sąsiedzi” to nasze zwierzęta domowe. Z okien nie widać żadnych dróg, a niebo usiane gwiazdami, nie słychać samochodów, tylko trzepot skrzydeł ptaków.

Taka u nas CISZA!

Przyjęcie okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe typu chrzciny, komunie i inne.

Zapewnimy Wam naszą pomoc na każdym etapie przygotowań!

Pomożemy zaplanować menu specjalnie pod gusta Wasze i Waszych gości. W naszej kuchni stawiamy na żywność w stylu slow food. Dlatego w ofercie mamy lokalne, swojskie i naturalne produkty, tj. ryby z naszych jezior, owoce z pobliskich sadów, wiejski chleb.  My jesteśmy otwarci także na dania wegetariańskie i wegańskie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2023-04-02 19:59:25

Ocena: 5

Serdecznie polecam to miejsce, niepowtarzalny klimat, pyszne jedzenie, uprzejma obsługa, i piękny teren wokół 😊.

Tagi: Zagaje, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Rustykalne miejsca, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Sala na kameralne wesele, obiad weselny

Powrót