Wyślij zapytanie
795... telefon

ForRest Hotel & Restaurant & SPA

ul. Racula-Głogowska 4a, Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Nowa Sól, Sulechów, Świdnica, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Czerwińsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański

795... telefon
Wyświetleń: 212


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 4 do 500

ForRest Hotel & Restaurant & SPA - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas rodzinny jest najcenniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twoim najbliższym beztroską zabawę oraz przyjazną atmosferę. Organizujemy kameralne obiady dla kilkudziesięciu Gości oraz duże imprezy nawet do 500 osób, biesiady przy stołach, wykwintne bankiety, rodzinne spotkania.

W zależności od charakteru imprezy, dostosujemy miejsce i otoczenie według Twoich wymogów i upodobań. Dzięki odrobinie zaufania wykorzystamy swoją kreatywność, aby stworzyć dogodne warunki do dzielenia się szczególnym dniem z bliskimi i przyjaciółmi. Gościom, którym szczególnie zależy na prywatnej atmosferze, udostępniamy nasz VIP Room, który pomieści do 30 osób i posiada oddzielny sprzęt audio oraz video.

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem, co przekłada się na jakość naszych usług, efektywność działania oraz zadowolenie naszych Gości. Najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby i oczekiwania, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót