Wyślij zapytanie
721... telefon

Folwark Zielona Dolina

Sieniawa 17, Sieniawa, Lubuskie,

W pobliżu: Łagów, Świebodzin, Międzyrzecz

721... telefon
Wyświetleń: 508


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Folwark Zielona Dolina

Zapraszamy do wypoczynku w naszej agroturystyce położonej w Perle Ziemi Lubuskiej. Nasza agroturystyka położona jest w niewielkiej i spokojnej wsi Sieniawa koło Łagowa. 

Folwark mieści się w gospodarstwie rolnym. Dom usytuowany jest w centrum miejscowości lecz jednocześnie blisko jest do lasów, pól i stawów. Z okien można podziwiać piękne widoki, oraz naszych milusińskich. 

Do dyspozycji gości jest całe podwórze o powierzchni 10ha, na którym znajduje się parking, duży ogród, plac zabaw dla dzieci, dwa stawy w których można łowić ryby, oraz wybiegi ze zwierzętami (danielami, owcami, kozami oraz świnkami).

W domu na parterze znajduje się jadalnia w której serwujemy śniadania oraz obiady . Na piętrze znajdują się przytulne pokoje z łazienkami oraz aneks kuchenny z wyposażeniem. Posiadamy także pokój dostosowany do osób niepełnosprawnych. 

Oprócz licznych atrakcji turystycznych jakie dostarcza nam Łagów i okoliczne miejscowości, zachęcamy zmęczonych miejskim zgiełkiem turystów do odpoczynku w naszym ogrodzie i tarasie gdzie cisze zakłócają jedynie ptaki i żaby.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sieniawa, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem

Powrót