Wyślij zapytanie
510... telefon

Eternite - Poznaj Podlasie

Wólka Nadbużna 66, Siemiatycze, Podlaskie,

W pobliżu: Drohiczyn

510... telefon
Wyświetleń: 1607


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Eternite - Poznaj Podlasie

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego kompleksu wypoczynkowego "Eternite - Poznaj Podlasie" znajdującego się w Wólce Nadbużnej w powiecie siemiatyckim.
Wólka Nadbużna położona jest w malowniczej Dolinie Bugu, której największym walorem jest rzeka o naturalnym korycie z wieloma skarpami; wyjątkowe bogactwo fauny i flory z udziałem rzadkich i chronionych gatunków roślin i zwierząt oraz oczywiście piękne lasy.

Nasz kompleks jest znakomitym miejscem do czynnego wypoczynku i rekreacji, organizacji szkoleń, spływów kajakowych, konferencji, wczasów oraz imprez okolicznościowych, rodzinnych jak i biznesowych.
Naszym gościom oferujemy: basen, 2 sauny (czynne 18:00 - 20:00), masaże, solarium, grotę solną, salę fitness, kręgielnię z bilardem, 2 bary, restaurację i 2 sale konferencyjno - bankietowe na 100 i do 300 osób.
Obiekt posiada również 56 pokoi różnego rodzaju: 1, 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, pokoje biznesowe oraz apartamenty. W obrębie obiektu mogą występować utrudnienia związane z zasięgiem GSM.

Drodzy goście! Serdecznie zapraszamy do obcowania z przepiękną przyrodą i zwierzętami, które nas otaczają, tym samym chcielibyśmy poinformować, iż w pokojach nie ma TV - odpocznijcie Państwo od codzienności przepełnionej szumem telewizji, telefonów czy tabletów...

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siemiatycze, Obiekty, Hotele, Hotele, restauracje nad wodą, Rustykalne miejsca

Powrót