Wyślij zapytanie
500... telefon

Apartamenty Europejska

Wojska Polskiego 102, Suwałki, Podlaskie,

W pobliżu: Augustów, Ateny, Raczki, Sejny

500... telefon
Wyświetleń: 1008


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 160

Apartamenty-Europejska

Apartamenty Europejska to miejsce, w którym z pasją podchodzimy do jednej z najważniejszych chwil Waszego życia. Usytuowany niedaleko centrum, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta hotel może pomieści do 60 osób w dwu, trzy, cztero oraz pięcioosobowych wygodnych i dobrze wyposażonych pokojach.

Łączna ilość gości weselnych celebrujących Wasz wyjątkowy wieczór sięga 160 na sali głównej oraz do 40 osób na sali urokliwej sali kominkowej w której organizujemy bardziej kameralne przyjęcia.

Posiadamy duży prywatny parking, ogród z placem zabaw oraz miejscem dla animatora, a całość z doskonałym dojazdem z dowolnego kościoła. Pomagamy w organizacji chwil, które zostaną na zawsze w pamięci Waszej i Waszych gości.

Profesjonalna i doświadczona obsługa zadba, by w ramach zaufania, którym nas obdarzacie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.
Goście bawią się na klimatyzowanej sali, przy prostokątnych lub okrągłych stołach, na których serwujemy dania kuchni polskiej, regionalnej oraz europejskiej, przyprawionej szczyptą fantazji, lecz nienazbyt udziwnionej.

Indywidualne podejście do naszych gości sprawia, że wybór właśnie naszej oferty wydaje się być najlepszym wyjściem w kontekście organizacji przyjęcia z okazji chrzcin lub komunii Waszych marzeń.

Będziemy zaszczyceni jeśli to w nasze ręce złożycie przygotowanie tej właśnie chwili.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Osoby niepełnosprawne
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Suwałki, Obiekty, Hotele, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta

Powrót