Wyślij zapytanie
506... telefon

Sweet Table - Stoły Pełne Słodkości, Candy Bar

Warszawa , Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Lublin, Łuków , Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Płock, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Pułtusk, Biała Podlaska, Wyszków, Mława, Ciechanów

506... telefon
Wyświetleń: 968


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Sweet Table - Stoły Pełne Słodkości, Candy Bar

Sweet Table/Candy Bar to cała aranżacja. To nie jest tylko wyłożenie łakoci na patery, jak robią to zwykłe cukiernie. Dla nas to cała dekoracja, DEKORACJA ZE SŁODYCZY. Współpracujemy z najlepszymi cukierniami i indywidualnymi artystami w regionie, zapewniając nie tylko pyszne słodycze, ale tworząc z nich piękną historię, tworzoną indywidualnie dla Was. 

Candy Bar to niezwykła atrakcja, ma kusić oko, ale i podniebienie. My łączymy w jedno naszą ogromną pasję do dekoracji, którą zajmujemy się ponad 14 lat, i miłość do słodyczy. U nas zamówisz kompleksowo cały Candy Bar, my zajmujemy się doborem i zakupem słodyczy, my układamy je w piękną całość, zapewniamy dekoracyjne patery, zastawę, wszystkie elementy dekoracyjne, wazony, ramki, jak i galanterię papierniczą. Zaskoczymy Cię, jak pięknie może wyglądać stół ze słodyczami, tworząc niezapomnianą atrakcję na Twoim przyjęciu! 

Oryginalna atrakcja na każde przyjęcie:
- wesele
- komunie
- chrzciny
- imprezy firmowe

Obsługujemy woj. lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

I Ines 2021-04-06 09:20:00

Ocena: 5

Ciastka rozpieszczają zarówno oczy jak i języki - gorąco polecam!

Tagi: Warszawa , Usługi, Cukiernie

Powrót